پیش‌بینی اتریوم ۱۰ هزار دلاری / رقبای اتریوم از بین می‌روند؟ – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
خبر مهم : اقدام حقوقی علیه دولت روحانی به دلیل عدم پیگیری پول های بلوکه شده ایران
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

پیش‌بینی اتریوم ۱۰ هزار دلاری / رقبای اتریوم از بین می‌روند؟

اتریوم در محدوده ۳ هزار و ۲۰۰ دلار معامله می‌شود اما برخی از کارشناسان عقیده دارند با انتقال اتریوم به نسخه دو این ارز دیجیتال ۱۰ هزار دلاری می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، مانند قیمت‌های نجومی بیت‌کوین، پیش‌بینی‌ها در مورد رشد نجومی قیمت اتریوم هم زیاد است. لارک دیویس، سرمایه‌گذار و خالق محتوا در حوزه ارزهای دیجیتال عقیده دارد که اتریوم با انتقال به نسخه دو به ۱۰ هزار دلار می‌رسد. چند هفته پیش هم مارک کوبان، بازیکن بسکتبال و سرمایه‌گذار ارزهای دیجیتال در مصاحبه‌ای اعلام کرد اتریوم ۱۰ هزار دلار می‌شود.

ارتقای اتریوم قرار است در تابستان اتفاق بیوفتد. هرچند هنوز زمان آن مشخص نیست اما وعده‌های زیادی در رابطه با این انتقال داده شده است. در اتریوم نسخه دو مصرف انرژی توسط ماینر ۹۹ درصد کاهش پیدا می‌کند و سکه‌های اتریوم کمتری به عرضه‌های در حال گردش اضافه می‌شود. کاهش عرضه اتریوم می‌تواند به افزایش قیمت این ارز دیجیتال کمک زیادی کند.

از طرفی اتریوم نسخه دوم از اثبات کار به اثبات سهام منتقل می‌شود و ارز دیجیتالی سبز، بدون آلودگی و با تورم منفی خواهد بود.

رقبای اتریوم نابود می‌شوند؟

یک تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال هشدار داد که ممکن است رقبای اتریوم ظرف یک سال نابود شوند. این معامله‌گر که با نام مستعار Altcoin Psycho شناخته می‌شود به ۴۲۸ هزار دنبال‌کننده خود گفت: سرمایه‌گذاران در رابطه با توانایی بالای قراردادهای هوشمند به اشتباه اغراق می‌کنند.

همچنین مردم توانایی اتریوم را دست کم گرفته‌اند.این تحلیلگر عقیده دارد که انتقال اتریوم به نسخه دوم می‌تواند باعث کنار زدن همه رقبای قرارداد هوشمند که در لایحه یک قرار دارند شود. البته این تحلیلگر عقیده دارد ارز دیجیتال سولانا در کنار اتریوم رشد می‌کند.

«من فکر می‌کنم که زباله‌های زیادی وجود دارند که به تدریج حذف می‌شوند و ارزش بازار آن‌ها به سمت اتریوم برمی‌گردد.»

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

 

نظرات