خروج بایننس از کانادا / حذف اکثر رمز ارزها در Bakkt – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : کواکبیان: در پرونده شاسی بلندها نام 2 چوپان مطرح است/ به مجلس دهمی‌ها هم پیشنهاد خودرو داده بودند

خروج بایننس از کانادا / حذف اکثر رمز ارزها در Bakkt

Bakkt and Binance

بنا بر گزارشات به‌دست آمده صرافی‌های رمزارز اوضاع مناسبی ندارند. به‌طوری که صرافی بایننس مجبور به خروج از کانادا می‌شود و بکت مجبور به حذف اکثر توکن‌ها شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، به‌تازگی موانع زیادی گریبان صرافی‌های رمزارز را گرفته است. از قانون‌گذاری‌هایی که صرافی‌ها را محدود کرده تا کارمزدهای نجومی که مسیر را برای آنها دشوارتر می‌کند. درست در زمانی که سرمایه‌گذاران چشم به صعود بازار رمزارز دوخته‌اند شاهد چالش‌های متنوع در این بازار هستیم.

بایننس

خروج بایننس از کانادا در پی محدودیت‌های رمزارز

در ماه فوریه، مدیریت اوراق بهادار کانادا دستورالعمل جدیدی را منتشر کرد. طبق این بیانیه سرمایه‌گذاران ملزم به دریافت تاییدیه این سازمان جهت انجام هر معامله رمزارزی هستند. همچنین اخذ تاییدیه مذکور نیازمند بررسی‌های گوناگون سازمان اوراق بهادار است.

در پی قوانین جدید بزرگترین صرافی رمزارز در دنیا موسوم به بایننس به تازگی خبر از توقف فعالیت خود در کانادا داده است. این شرکت روز جمعه در توییتر نوشت: ما امید زیادی به صنعت کریپتو کانادا داشتیم. متاسفانه محیط نظارتی چالش برانگیز و محدودیت‌های سرمایه‌گذاران سبب شده‌اند تا دیگر در کانادا جایی نداشته باشیم. متاسفانه امروز اعلام می‌کنیم بایننس به سایر کسب و کارهایی که کانادا را ترک کرده‌اند، خواهد پیوست. همچنین مایلیم از آن دسته از رگولاتورهایی که جهت رفع نیازهای کاربران کانادایی با ما همکاری داشتند تشکر کنیم.

بایننس ضمن مخالفت با قوانین جدید افزود که همواره امیدوار است بتواند با قانون‌گذاران کانادایی برای توسعه بیشتر چارچوب رمزارزها همکاری کند.

Bakkt Crypto

حذف اکثر رمزارز ها در صرافی Bakkt

توسعه صنعت رمزارز و غیرقابل اعتماد بودن برخی از توکن‌ها، شرکت بکت (Bakkt) را وادار به حذف بسیاری از ارزهای مطرح از این صرافی کرده است. لیست کامل توکن‌های حذف شده از بکت عبارتند از: AAVE, AVAX, BNT, BAT, CHZ, LINK, COMP, DAO ATOM, FTM, CRV, ENJ, GRT, GALA, FIL, ICP, MKR, LRC, XLM, REN, XTZ, SNX, SUSHI, UNI

سخنگوی بکت در این باره گفت: پس از بسته شدن رمزارز اپکس تصمیم گرفتیم تعدادی از کوین‌ها را از پلتفرم خود حذف کنیم. ارائه بهترین خدمات برای مشتریان و مصرف‌کنندگان تعهد اصلی ما است. ما با فرایند بررسی خود و درنظر گرفتن به‌روزترین دستورالعمل‌ها منافع کاربران را به بهترین نحو تامین می‌کنیم.

همچنین بکت با خرید اپکس با حداکثر قیمت 200 میلیون دلار موافقت کرده است. معامله مذکور در تاریخ 1 آوریل نهایی شده است. این خرید بخشی از تغییر مسیر این صرافی با اهداف جدید را نشان می‌دهد.

آخرین اخبار حوزه رمزارز را در بخش ارز دیجیتال دنبال کنید.

نظرات