دونالد ترامپ: «بازار ارزهای دیجیتال خطرناک است» – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
خبر مهم : اقدام حقوقی علیه دولت روحانی به دلیل عدم پیگیری پول های بلوکه شده ایران

دونالد ترامپ: «بازار ارزهای دیجیتال خطرناک است»

thumbs b c 90278d92fb37fed84b33684666d9ea5e

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا طرفدار رمزارزها نیست، او این موضوع را در رقابت‌های انتخاباتی ریاست‌جمهوری نشان داده بود.

به گزارش تجارت‌نیوز، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا طرفدار رمزارزها نیست، او این موضوع را در رقابت‌های انتخاباتی ریاست‌جمهوری نشان داده بود. حالا او دوباره به مردم هشدار داده که بازار رمزارزها «بسیار خطرناک» است. او این اظهارنظر را در یک مصاحبه اعلام کرد.

ترامپ گفت: « من هیچوقت عاشق رمزارزها نبودم، من دوست دارم که دلار داشته باشم. به نظر من ارز باید دلار باشد بنابراین من هیچ وقت طرفدار بزرگ ارزهای دیجیتال نبوده‌ام. اما بازار ارزهای دیجیتال بزرگتر و بزرگتر می‌شود و هیچکس کاری در مورد آن انجام نمی‌دهد. من نمی‌خواهم همه این‌ها را داشته باشم. به نظر من بازار می‌تواند روزی منفجر شود. این انفجار می‌تواند موضوع بسیار خطرناکی باشد.»

برخلاف بسیاری از مشاهیر دیگر، ترامپ هیچ استدلالی و تحلیلی درباره چرایی خطرناک بودن رمزارزها ارائه نداده است. او فقط می‌گوید که بازار ارزهای دیجیتال با سرعت بسیاری زیادی در حال توسعه است و هیچکس چیزی در مورد آن نمی‌داند. در ماه آگوست امسال و در دوران ریاست‌جمهوری‌اش، ترامپ اعلام کرده بود که بازار رمزارزها منتظر یک بیماری است. او همچنین در ماه ژوئن بیت‌کوین را یک کلاهبرداری دانست.

زمانی که از ترامپ در مورد NFT ملانیا ترامپ سوال شد، رئیس‌جمهور سابق آمریکا گفت که انتظار دارد این NFT آینده روشنی داشته باشد.

بازار رمزارزها نزدیک سه هفته است که در حال بهبود از روند نزولی خود قرار داد. و این در حالی است که در این مدت اکثر توکن‌ها ۲۰ تا ۳۰ درصد از سقف قیمتی خود فاصله گرفته‌اند. بیت‌کوین در حال حاضر در سطح قیمتی ۴۹ هزار دلاری معامله می‌شود و اتر هم محدوده حمایتی ۴هزار دلاری خود را پس گرفته است.

مهمترین اخبار بازار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

 

نظرات