رشد ۱۲۰ درصدی یک رمزارز / وقت خرید waves است؟ – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : کواکبیان: در پرونده شاسی بلندها نام 2 چوپان مطرح است/ به مجلس دهمی‌ها هم پیشنهاد خودرو داده بودند
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

رشد ۱۲۰ درصدی یک رمزارز / وقت خرید waves است؟

هفتگی 2 1

یک ارز دیجیتال اثبات سهام در جریان معاملات یک هفته گذشته خود کانال نزولی خود را شکست و بیش از ۱۲۰ درصد رشد کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، یک ارز دیجیتال اثبات سهام که جعبه‌ابزاری برای ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز ارائه می‌دهد در یک هفته گذشته ۱۲۴ درصد رشد کرده است.

ارز دیجیتال waves از ماه اکتبر سال ۲۰۲۱ روند نزولی خود را شروع کرد و از محدوده ۳۴ دلار تا ۷/۵ دلار هم ریزش کرد. روز ۲۴ فوریه کانال نزولی این ارز دیجیتال شکست و تا ۱۹ دلار رشد کرد.

این اکوسیستم تجهیزات زیادی برای توسعه‌دهندگان فراهم می‌کند. پلتفرم‌های صرافی‌های غیرمتمرکز، بازارسازان خودکار (AMM)، وام‌دهی و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) از جمله خدمات این پلتفرم است.

به گزارش وبسایت این پروژه توکن‌سازی و قراردادهای هوشمند در این پلتفرم ارائه می‌شود. فناوری Waves به امور مالی باز، شناسایی شخصی، بازی و داده‌های حساس هم می‌پردازد. همچنین وبسایت این پروژه اعلام کرده است که به زودی waves2 منتشر می‌شود و این می‌تواند جلوه ویژه‌ای از فناوری اثبات سهام باشد.

براساس گزارش‌ها اکوسیستم waves بیش از ۱/۶۶ میلیارد دلار سرمایه قفل شده دارد. در زمان نوشتن این گزارش waves از نظر ارزش بازار در رتبه ۶۵ بازار رمزارزها قرار دارد.

این ارز دیجیتال که هفته گذشته ۸ دلار قیمت داشت حالا حدود ۱۸ دلار معامله می‌شود.

تکنیکال

در نمودار روزانه اندیکاتور مکدی در محدوده قیمتی ۹ دلار سیگنال خرید صادر کرده و این سیگنال هنور هم پابرجا است.

شاخص مقاومت نسبی هم در محدوده اشباع خرید قرار دارد و این می‌تواند سیگنالی صعودی برای بازار رمزارزها باشد. MFI که نشانه ورود پول به بازار است روی عدد ۷۷ قرار دارد و اگر از ۸۰ گذر کند وارد محدوده اشباع خرید می‌شود.

هفتگی 2 2

اولین مقاومت جدی WAVES محدوده ۲۰ دلار است که در حرکت اول نتوانست این مقاومت را پشت سر بگذارد.

فرصت مناسب برای خرید این ارز دیجیتال محدوده ۹ دلار، یعنی زمانی که اندیکاتورهای تکنیکال سیگنال خرید صادر کردند بود. همچنین بر راه‌اندازی نسخه دوم این ارز دیجیتال هم در همین تاریخ منتشر شد. اما حالا بعد از رشد ۱۲۰ درصدی این ارز دیجیتال دیگر فرصت مناسبی برای خرید نیست و احتمال اصلاح این رمزارز زیاد است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات