بیت‌کوین برگشت / روند نزولی بیت‌کوین تمام شد؟ – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : کواکبیان: در پرونده شاسی بلندها نام 2 چوپان مطرح است/ به مجلس دهمی‌ها هم پیشنهاد خودرو داده بودند
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

بیت‌کوین برگشت / روند نزولی بیت‌کوین تمام شد؟

کوین

بیت‌کوین دیروز تا محدوده ۳۶ هزار دلار ریزش کرد اما امروز تقاضا بهبود پیدا کرده و بیت‌کوین در محدوده ۳۸ هزار دلار معامله می‌شود. خطر ریزش رفع شده است؟

به گزارش تجارت‌نیوز، بعد از ریزش سنگین بازار در روز گذشته، امروز وضعیت بازار کمی بهتر است و بیت‌کوین حالا در محدوده ۳۸ هزار دلار معامله می‌شود. روند بیت‌کوین و بازار رمزارزها نزولی است و احتمال می‌رود این تغییر قیمت، به تغییر روند منجر نشود.

اندیکاتور مکدی در نمودار روزانه بیت‌کوین در محدوده ۴۲ هزار دلار سیگنال فروش صادر کرده بود اما حالا به نظر می‌رسد میله‌های نزولی این اندیکاتور کم قدرت شدند. به نظر می‌رسد این اندیکاتور به زودی سیگنال خرید صادر می‌کند.

اولین حمایت بیت‌کوین در نمودار روزانه، محدوده قیمت ۳۵ هزار دلار است و اگر این محدوده از دست برود احتمال ریزش بیت‌کوین تا ۳۲ هزار دلار وجود دارد. همچنین اولین مقاومت این ارز محدوده ۳۹ تا ۴۰ هزار دلار است که اگر شکسته شود می‌توان به بازار امیدوار شد.

زمانی که بیت‌کوین حدود ۴۴ هزار دلار ارزش داشت، اندیکاتور MFI در محدوده اشباع خرید قرار داشت اما این اندیکاتور حالا روی عدد ۳۳ قرار دارد و نشان‌دهنده خروج شدید پول از بیت‌کوین است. همچنین می‌توان به افزایش حجم معاملات تتر در این روند نزولی اشاره کرد.

کندل‌های بیت‌کوین در محدوده قیمتی ۳۶ هزار و ۵۰۰ دلار، کف بولینگرباند را سوراخ کردند و قیمت از همین ناحیه بازگشت.

شاخص مقاومت نسبی هم روی عدد ۳۹ قرار دارد و عمده فعالیت این شاخص در چند وقت گذشته در نیمه پایین این اندیکاتور بوده است.

به نظر نمی‌رسد افزایش ۲/۵ درصدی بیت‌کوین به عنوان بازگشت بازار تلقی شود. کارشناسان عقیده دارند بازار روندی نزولی دارد و هر افزایش قیمتی صرفا نوسان است. از طرفی سایه جنگ و افزایش نرخ بهره در آمریکا بازار را تهدید می‌کند. جتگ یا افزایش نرخ بهره در آمریکا می‌تواند محرکی برای محقق شدن زمستان رمزارزها باشد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات