حوزه‌ای جذاب برای سرمایه‌گذاری/ اینترنت بلاک‌چین چیست؟ – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : مسعود کرباسیان: برنامه هفتم توسعه ابتدا و انتها ندارد/ قیمت بنزین باید عادلانه شود
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

حوزه‌ای جذاب برای سرمایه‌گذاری/ اینترنت بلاک‌چین چیست؟

چین

یکی از حوزه‌های جذاب سرمایه‌گذاری در بازار رمز ارزها  برای سال آینده و حتی سال‌های آینده، حوزه ارتباط بین چند بلاک‌چین‌ موسوم به (Inter Operability) است.

ارشان پاخیریان، تحلیلگر گروه فاینوست/ به گزارش تجارت‌نیوز، نحوه فعالیت این پروژه‌ها به قدری مهم و حیاتی است که خیلی از تحلیلگران مطرح در حوزه بلاک‌چین، آینده را از آن این قبیل رمزارزها می‌دانند.

نحوه کار آنها بسیار جذاب است. همانند یک اینترنت بین بلاک‌چین‌ها عمل می‌کنند و میزبان سایر پروژه‌های کوچک و بزرگ این بازار هستند.

کاربرد اینترنت بین چند بلاک‌چین‌

حالا این میزبانی به چه درد بقیه پروژه‌ها می‌خورد؟ پاسخ ساده است!

فرض کنید شما شرکتی نو پا و استارتاپ دارید و نیاز به حامی یا سرمایه‌گذاری برای پیشبرد اهداف کسب و کار خود دارید. در این صورت مجبور هستید که به شخص یا شرکتی روی بیاورید.

کار پروژه‌های بین چند بلاک‌چین دقیقا همین است، پذیرایی از سایر پروژه‌ها و حمایت و افزایش مقیاس‌پذیری و امنیت آنها.

سرمایه‌گذاری بر سبدی از رمزارزها

از پروژه‌های سرآمدی که در این حوزه فعال هستند می‌توان به پولکادات (DOT)، COSMOS ،ARK و ICON  نیز اشاره داشت.

اگر دنبال تشکیل سبد کم ریسک سرمایه‌گذاری هستید روی دو مورد اول نقطه نظر مثبتی داشته باشید. اما اگر قصد جمع‌آوری یک سبد با ریسک متعادل و نسبتا زیاد را دارید، ARK و ICON  از جذابیت به سزایی برخوردار هستند.

با بررسی تمام عوامل به نظر می‌رسد که تخصیص حداقل ۱۰ درصد از سبد سرمایه‌گذاری، به حوزه بلا‌ک‌چین کار بسیار منطقی باشد. چرا که آینده دنیای بلاک‌چین بسیار بیشتر از اکنون به ارتباط بین بلاک‌چینی وابسته است.

پس چه بهتر که ما هم نیز به عنوان سرمایه‌گذار این نیاز را شناسایی کنیم تا بتوانیم عایدی و سود قابل توجهی از این حوزه در فصول آتی داشته باشیم.

با توجه به روند نزولی بازار رمزارزها، انتخاب پولکادات (DOT) ، گزینه کم‌ریسک‌تری به نظر می‌رسد.

نظرات