کدام رمزارزها هفته گذشته رشد ۲۰ درصدی داشتند؟ – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
خبر مهم : اقدام حقوقی علیه دولت روحانی به دلیل عدم پیگیری پول های بلوکه شده ایران

کدام رمزارزها هفته گذشته رشد ۲۰ درصدی داشتند؟

3erfgb 1

در هفته‌ای که گذشت هشت ارز صدرنشین بازار رمزارزها با رشد روبه‌رو شدند و در برخی روزها رشد آن‌ها از ۲۰ درصد نیز عبور کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، نوسانات بازار رمزارزها همچنان ادامه دارد. در هفته‌ای که گذشت هشت ارز صدرنشین بازار رمزارزها با رشد روبه‌رو شدند و در برخی روزها رشد آن‌ها از ۲۰ درصد نیز عبور کرد.

بر اساس رصد بازار رمز‌ارزها (coinmarketcap.com)، در ساعت ۱۴ امروز، نرخ بیت‌کوین با افزایش ۱.۱۹ درصدی نسبت به روز گذشته به قیمت ۴۳ هزار و ۱۵۰ دلار در بازار معامله شد. این ارز قدیمی و تاثیرگذار بازار رمزارزها در هفته‌ای که گذشت با ۲.۴۳ درصد رشد قیمت رو به رو شد.

در هفته‌ای که گذشت رمزارزهای اتریوم با ۳.۰۱ درصد، بی. ان. بی ۷.۸۵ درصد، یو اس دی کوین ۰.۲ درصد، کاردانو ۱.۹۷ درصد، ریپل ۰.۸ درصد، ترا ۱۶.۰۸ درصد و پولکادات ۸.۴۶ درصد افزایش قیمت مواجه شده‌اند.

حدود ۱۵۰ ارز به ارزهای دیجیتال اضافه شد

در این بازار، اکنون در حال مبادله هستند. بر اساس آخرین آمار، تعداد ارزهای دیجیتال جهان اکنون به۱۶ هزار و ۸۲۴ ارز رسیده که نسبت به هفته گذشته حدود ۱۵۰ ارز به آن افزوده شده است.

ارزش بازار رمزارزها از ۲ هزار میلیارد دلار عبور کرد

اکنون سهم دامیننس (Dominance) بیت‌کوین به ۳۹.۵ درصد رسیده که نسبت به روز گذشته با کاهش حدود نیم ‌درصدی روبه‌رو شده است. سهم اتریوم در این بازار نیز ۱۹.۲ درصد شد. روند افزایشی قیمت ارزهای دیجیتال باعث شد ارزش این بازار اکنون از مرز ۲ هزار میلیارد دلار نیز عبور کند.

ارزش بازار بیت‌کوین (Bitcoin) نیز امروز به ۸۱۴ میلیارد و ۷۶۷ میلیون دلار و ارزش بازار اتریوم نیز به ۳۹۶ میلیارد و ۳۸۱ دلار رسیده است.

رشد قیمت بیت‌کوین و اتریوم

نرخ بیت‌کوین در هفت روز گذشته ۲.۶۳ درصد افزایش یافته و اتریوم که در ماه‌های گذشته اغلب در کانال قیمتی چهار هزار دلار قرار داشت، در این هفته با ۳.۳۱ درصد رشد به قیمت ۳ هزار و ۳۳۴ دلار رسیده است.

قیمت بیت‌کوین که حدود ۲ ماه قبل از مرز ۶۰ هزار دلار نیز عبور کرده بود، اکنون در مرز کانال ۴۳ هزار دلاری معامله می‌شود.

در بازار امروز، تتر (Tether) یک دلار، یو اس دی کوین (USD Coin) یک دلار، بی. ان. بی (BNB) ۴۹۴ دلار و ۴۵ سنت، سولانا (Solana) ۱۴۶ دلار و ۲۱ سنت، کاردانو (Cardano) یک دلار و ۲۷ سنت، ریپل (XRP) ۷۷ سنت، ترا (Terra) ۸۲ دلار و ۵ سنت و پولکادات (Polkadot) با قیمت ۲۷ دلار و ۲۵۰ سنت معامله شد.

منبع: ایرنا

نظرات