بیت‌کوین در محدوده ۴۲ هزار دلاری / روند صعودی بیت‌کوین ادامه دارد؟ – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : مسعود کرباسیان: برنامه هفتم توسعه ابتدا و انتها ندارد/ قیمت بنزین باید عادلانه شود

بیت‌کوین در محدوده ۴۲ هزار دلاری / روند صعودی بیت‌کوین ادامه دارد؟

کوین 11

بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته رشدی چهار درصدی را تجربه کرده است. بیت‌کوین حالا در محدوده ۴۲ هزار دلاری قرار دارد. آیا بیت‌کوین صعودی باقی می‌ماند؟

به گزارش تجارت‌نیوز، برای دومین روز متوالی قیمت بیت‌کوین با رشد مواجه شد. بیت‌کوین در امتداد خط روند صعودی خود در حال رشد است. خط روندی که از کف ۳۲ هزار و ۹۳۳ دلاری آغاز شده است. با توجه به این که قیمت بالاتر از میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه در سطخ ۴۱ هزار و ۷۸۴ دلاری قرار گرفته است، اعتماد سرمایه‌گذاران بیشتر شده است.

در حال حاضر بیت‌کوین با بیش از چهار درصد رشد نسبت به ۲۴ ساعت گذشته در سطح ۴۴ هزار و ۳۰۰ دلاری معامله می‌شود. حجم معاملات شبانه روز گذشته این ارز دیجیتال هم بالغ بر ۲۴ میلیارد دللار بوده که رشدی ۳۵ درصدی را نسبت به روز گذشته نشان می‌دهد.

بزرگترین ارز دیجیتال بازار برای ادامه روند صعودی خود سطح مقاومتی ۴۶ هزار دلاری را در پیش دارد و در صورت ریزش هم دو سطح ۴۰ هزار دلاری و ۳۵ هزار دلاری می‌توانند به عنوان سطوح حمایتی قدرتمند عمل کنند.

در نمودار روزانه، بیت‌کوین تشکیل یک مثلت صعودی داده است. قیمت‌های امروز حدود ۴۰ درصد بیشتر از کف ماه ژانویه است. با این حال دفعه قبلی که بیت‌کوین سطح حمایتی ۴۲ هزار و ۵۰۰ دلاری را از دست داد، سقوطی ۳۱ درصدی را تجربه کرده بود.

در آن روی سکه، اگر قیمت به زیر میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه سقوط کند و همچنین به صورت همزمان خط روند نزولی را بشکند، انگاه صبر سرمایه‌گذاران به سر خواهد آمد. این در حالی است که ناحیه حمایتی ۴۰ هزار دلاری همچنان پابرجاست.

مهمترین اخبار بازار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

 

نظرات