خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : بررسی وضعیت بازار سهام در نیمه نخست سال/ یک هیچ به نفع بورس!
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

قاتل اتریوم به قتل رسید! / آینده لونا چه می‌شود؟

LUNA

زمانی لونا با ۲۶ میلیارد دلار ارزش بازار دهمین رمزارز بزرگ بازار بود و به آن لقب قاتل اتریوم را داده بودند اما دیروز بلاکچین لونا به دلیل ریزش زیاد متوقف شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، لونا Terraform Labs توسعه یافت و در مدت کوتاهی رشد زیادی کرد. بنیاد لونا هم با خریدهای بزرگ بیت‌کوین خود همیشه در صدر اخبار رمزارزها بود و هر روز بیشتر از دیروز بیت‌کوین می‌خرید. اما ناگهان اوضاع تغییر کرد و لونا در عرض یک هفته ۹۹/۹۵ درصد سقوط کرد و حالا عملا ارزشی ندارد. قیمت این ارز حالا به ۰/۰۰۰۰۳۸ دلار رسیده است.

اکانت توئیتر terra دیروز در توئیتی نوشت: بلاکچین Terra که در بلوک ۷۶۰۷۷۸۹ فعال بود رسما متوقف شد. ما شبکه را متوقف کردیم تا طرحی برای بازسایی آن ارائه دهیم. بروزرسانی‌های بیشتری در راه است.

ارزش استیبل‌کوین terra هم بیش از ۷۰ درصد ریزش کرد و حالا در محدوده ۱۶ سنت معامله می‌شود. کوین‌مارکت کپ هم سیستم هشدار برای لونا و UST را فعال کرد و به نظر می‌رسد که بلندپروازی‌های لونا به رویا تبدیل شد.

آینده لونا چه می‌شود؟

شاید زمانی که لونا به زیر ۱۰ دلار ریزش کرد خیلی‌ها فکر می‌کردند که حالا دیگر وقت خرید این ارز است و بد نیست که کمی از این ارز دیجیتال بخرند. اما واقعیت این بود که لونا صرفا در حال سقوط بود و دیر یا زود قیمت آن صفر می‌شد. به نظر نمی‌رسد که آینده‌ای برای لونا وجود داشته باشد. حتی اگر وجود داشته باشد هم به این زودی‌ها محقق نمی‌شود.

لونا روزگاری بیش از ۲۶ میلیارد دلار ارزش بازار داشت اما حالا حدود ۲۵۰ میلیون دلار ارزش بازار دارد و برای برگشت این ارز دیجیتال دیگر خیلی دیر شده است.

تیم توسعه این ارز دیجیتال هنوز پای کار ایستاده و شکست را اعلام نکرده است اما به نظر می‌رسد که دیگر از دست هیچ کس کاری برنمی‌آید و لونا به درس عبرتی برای فعالان بازار رمزارزها تبدیل شد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات