خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : بررسی وضعیت بازار سهام در نیمه نخست سال/ یک هیچ به نفع بورس!
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

معرفی ۵ آلت‌کوین جریان اصلی / برای سرمایه‌گذاری بلندمدت چه ارزی بخریم؟

2 2

مجری یک کانال محبوب ارز دیجیتال در یوتیوب، در برنامه اخیر خود شش پروژه که فکر می‌کند در آینده رشد زیادی می‌کنند را معرفی کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، مجری یک کانال محبوب ارز دیجیتال در یوتیوب، در برنامه اخیر خود شش ارز دیجیتال را که فکر می‌کند در آینده رشد زیادی دارند، معرفی کرد.

آرون آرنولد، مجری آلت‌کوین دیلی به ۱/۲ میلیون دنبال‌کننده خود در یوتیوب گفت: اتریوم ارز دیجیتال پیشرو در بازار خواهد بود. او همچنین به یک توئیت از مک‌گلون، استراتژیست بلومبرگ اشاره کرد که اتریوم را ضمانت اینترنت آینده می‌نامد.

«موقعیت اتریوم به عنوان مرکز دیجیتالی شدن امور مالی و پولی در حال افزایش است.»

دومین ارز دیجیتالی که پیش‌بینی می‌شود در آینده رشد خوبی داشته باشد، کاردانو است. آرنولد عقیده دارد که کاردانو به دلیل انتشار NFT رپر مشهور جهان (اسنوب داگ) بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. اسنوب داگ قبلا هم در پلتفرم‌های دیگر NFT منتشر کرده است.

سومین توکنی که آرنولد معرفی کرد AZUKI است. یک پروژه مبتنی بر اتریوم که NFT تولید می‌کند. این ارز دیجیتال در رتبه ۱۸۰۰ بازار رمزارزها قرار دارد و در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۷۰ درصد رشد کرده است. این توکن آینده بسیار درخشانی دارد و هنوز اول راه است.

چهارمین ارز دیجیتال که مجری آلت‌کوین دیلی معرفی کرد سولانا است. او عقیده دارد که سولانا در چند ماه اخیر پذیرش بالایی داشته و این در آینده به رشد قیمت این ارز دیجیتال کمک می‌کند.

پنجمین ارز دیجیتال پولکادات است. پیش‌بینی می‌شود پولکادات در آینده به یک جریان اصلی در فروش کالاهای بلاکچین تبدیل شود.

آرنولد این ارزهای دیجیتال را برای سرمایه‌گذاری بلندمدت معرفی کرده است و عقیده دارد این ارزها در بلندمدت ریسک زیادی ندارند و بازدهی معقولی به سرمایه‌گذار می‌دهند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

 

نظرات