خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : بررسی وضعیت بازار سهام در نیمه نخست سال/ یک هیچ به نفع بورس!
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

دارایی نهنگ‌های اتریوم در بالاترین حد! / نهنگ‌‌ها چه ارزهایی خریدند؟

e1614150717291

داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که موجودی کیف پول ۱۰ نهنگ بزرگ بازار به بالاترین حد خود در ۵ سال اخیر رسیده. نهنگ‌های اتریوم چقدر از این ارز خریده‌اند؟

به گزارش تجارت‌نیوز، داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که موجودی کیف پول ۱۰ نهنگ بزرگ بازار به بالاترین حد خود در ۵ سال اخیر رسید. نهنگ‌های اتریوم چقدر از این ارز خریده‌اند؟

شرکت تحلیل داده Santiment در توئیتی اعلام کرد که با شروع سال ۲۰۲۲ نهنگ‌های این ارز دارایی‌های خود را افزایش دادند. براساس داده‌ها، بیش از ۲۳ درصد از عرضه در گردش اتریوم در کیف پول ۱۰ نهنگ برتر است.

مقدار اتریوم در اختیار نهنگ‌ها نسبت به سال ۲۰۲۱ حدود ۵ درصد افزایش داشته است. تقریبا می‌شود گفت در پنچ سال اخیر این مقدار انباشت از سمت نهنگ‌ها بی‌سابقه بود.

نهنگ‌های اتریوم چه ارزهایی خریدند؟

یکی از بزرگ‌ترین نهنگ‌های اتریوم به نام سابو به تازگی در کف قیمتی ارز دیجیتال خرید. این نهنگ حدود دو میلیون دلار ارز دیجیتال MKR خریداری کرده است. این نهنگ حدود ۲/۵ میلیون دلار هم اوالانچ خرید.

داده‌های به اشتراک گذاشته شده در Etherscan نشان می‌دهند که این روزها نهنگ‌های اتریوم مقدار زیادی هم شیبا خریدند. یک نهنگ بزرگ بیش از ۲۷۱ میلیارد توکن شیبا خرید. این مقدار شیبا معادل شش میلیون دلار است.

علاوه بر شیبا که از همان ابتدا محبوب نهنگ‌های اتریوم بود، ارزهای دیجیتال اوالانچ و MKR توجه نهنگ‌های را جلب کردند. اوالانچ یک پلتفرم غیرمتمرکز برای وام‌دهی است و در رتبه ۵۳ بازار رمزارزها قرار دارد. MKR هم یک برنامه غیرمتمرکز است و در رتبه ۵۶ بازار رمزارزها قرار دارد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات