پیدا و پنهان رمز ارزهای رایگان – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : پیش‌بینی بازار مسکن در نیمه دوم سال/ وقت خرید خانه است؟
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

پیدا و پنهان رمز ارزهای رایگان

Earning Free Crypto

آیا می‌توان از راه‌های ایمن و بدون دردسر جوایز رمز ارز به صورت رایگان دریافت کرد؟ در ادامه به بررسی روش‌های دریافت دارایی‌های دیجیتال به صورت رایگان پرداخته خواهد شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، دنیای رمز ارز امروزه پر از وعده‌های اخذ دارایی رایگان شده است. این وعده‌ها انواع گوناگونی دارند. برخی از آن‌ها به طور کامل کذب هستند و غیر از اتلاف وقت چیز دیگری عاید کاربران نمی‌شود. دسته دیگر میزان بسیار ناچیزی از دارایی‌های دیجیتال به کاربران اهدا می‌کنند که با توجه به زمان صرف شده ارزش زیادی ندارند. سایر پلتفرم‌ها که تعداد محدودی دارند، می‌توانند به منابع درآمد مطلوبی برای کاربران تبدیل شوند.

رمز ارز

استفاده از استیکینگ رمز ارز

بسیاری از ارزهای دیجیتال به فناوری (اجماع اثبات سهم) روی آورده‌اند. این فناوری با اشتراک دارایی‌های دیجیتال، امنیت شبکه را تامین می‌کند. با استفاده از این رمز ارزها، کاربران ضمن برقرارکردن امنیت شبکه قادر به کسب جوایز هستند. در این روش سرمایه‌گذاران با قفل کردن بخشی از دارایی خود در یک استخر در یک بازه زمانی خاص قادر به دریافت پاداش هستند. این گزینه برای کاربرانی که قصد نگهداری بلندمدت دارایی‌های خود را دارند بسیار مناسب است. چرا که ضمن بهره‌مندی از نوسانات قیمت رمز ارز مد نظر، کاربران از سود استیکینگ نیز بهرمند می‌شوند.

دارایی خود را به استیبل‌کوین تبدیل کنید

یکی از معایب احتمالی استیکینگ در ارزهای معمول پرداخت مبلغ سود به وسیله همان ارز است. نوسانات این ارزها می‌تواند افراد محتاط را مردد کند. اما برخی از استیبل‌کوین‌ها بدون داشتن نوسان، کاربران را از مزیت استیکینگ بهره‌مند می‌کنند. Dai و USDC از نمونه‌های این ارزها به شمار می‌روند.

Cefi و Defi رمز ارز

مقداری از رمز ارز خود را در CeFi سپرده‌گذاری کنید

نگهداری وجوه در بانک و حساب‌های سنتی با وجود خطراتی همچون تورم و بازدهی پایین می‌تواند بسیار چالش برانگیز باشد. برخی از پلتفرم‌ها مانند کوین‌بیس سپرده‌گذاری در این شرکت را پیشنهاد می‌دهند. این شرکت‌ها با سرمایه‌گذاری وجوه کاربران در استیبل کوین‌ها درصد بیشتری سود نسبت به استیکینگ ارائه ‌می‌دهند. در این روش امنیت سپرده‌های کاربران توسط سازمان‌های شاخص تضمین خواهد شد.

ارز دیجیتال خود را به DeFiها بسپارید

اگر خود را در دسته افرادی با ریسک‌پذیری بالا قرار می‌دهید این گزینه مختص شماست. در این روش در ازای ریسک بالاتر، پاداش بیشتری دریافت خواهید کرد. برخلاف روش‌های قبلی که در آن‌ها امنیت دارایی شما از وضعیت بسیار خوبی برخوردار بود، سرمایه‌گذاری با این روش خطراتی را به همراه دارد. با استفاده از پلتفرم‌های DeFi کاربران قادر به وام‌دهی به سایر کاربران هستند. در ازای ارائه وام به کاربران دیگر امکان دریافت سود مطلوب همانند روش سنتی فراهم خواهد بود. در این روش توصیه کارشناسان استفاده از مبالغ کم است که از دست دادن آن‌ها ضربه‌ای به سرمایه‌گذاران وارد نکند.

آخرین آموزش‌ها و تحلیل‌های حوزه رمز ارز را در بخش ارز دیجیتال دنبال کنید.

نظرات