خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : بررسی وضعیت بازار سهام در نیمه نخست سال/ یک هیچ به نفع بورس!
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

صعود قیمت بیت کوین همزمان با ضبط بیت کوین‌های اندرو تیت

Bitcoin Will Hit 100K Says Cardano Founder

اسکای‌نیوز در گزارشی از توقیف حیرت‌انگیز چندیدن بیت کوین از اندرو تیت با ارزش کل 400 میلیون دلار خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، بیت کوین در حال حاضر روند صعودی انعطاف‌پذیری را تجربه می‌کند؛ همچنان اخبار و وقایع را به چالش کشیده و از سطح مهم 30 هزار دلار عبور کرده است.

سرمایه‌گذاران از نزدیک بازار را زیر نظر دارند؛ چراکه جهت آینده بیت کوین نامشخص است. البته احتمالا همچنان صعودی باقی بماند.

برگزاری دادگاه برای مصادره بیت کوین‌های اندرو تیت

اندرو تیت، قهرمان سابق کیک بوکسینگ جهان و اینفلوئنسر رسانه‌های اجتماعی، که به خاطر شخصیت جنجالی خود شناخته می‌شود، با توقیف دارایی توسط مقامات رومانیایی مواجه شده است.

پس از کیفرخواست رسمی او در مورد اتهامات تجاوز جنسی و قاچاق، دادستان‌ها به دنبال توقیف دارایی‌های مختلف از جمله تعداد زیادی بیت کوین (در حال حاضر به ارزش بیش از 600 میلیون دلار با رسیدن قیمت به سطح 30 هزار دلار)، 15 خودروی گران قیمت، 15 ملک و چندین ساعت هستند.

دستگیری اندرو تیت در رومانی در ماه دسامبر منجر به شروع تحقیقات و در نتیجه اتهامات رسمی شد. بر اساس گزارشی از بی بی سی، برادر اندرو تیت، تریستان و دو همدست دیگرش نیز به همین جرایم متهم شده‌اند. گفته می‌شود آنها در یکسری جرایم سازمان‌یافته نیز دست داشته‌اند.

 

نمودار قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین – منبع: Tradingview

پیش بینی قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین پس از شکست موفقیت آمیز سطح مقاومت 30 هزار دلار، روند صعودی قوی را آغاز کرد، به‌طوری‌که اکنون هدف آن 31 هزاردلار است.

گفتنی است، احتمال دستیابی قیمت به سطح مذکور بسیار بالا خواهد بود، همانطور که توسط شاخص‌های تکنیکال مطلوب و عبور موفقیت‌آمیز از میانگین متحرک نمایی 50 روزه (EMA) نشان داده شده است.

اگرچه نمی‌توان اصلاح جزئی در سطح 28 هزار و 900 دلار را رد کرد، اما حفظ موقعیت بالاتر از این سطح بحرانی، شرایط مساعدی را برای حرکت بیشتر قیمت به سمت مقاومت‌های بالاتر ایجاد می‌کند.

اگر بیت کوین موقعیت خود را بالای سطح 30 هزار دلار حفظ کند، راه را برای افزایش احتمالی قیمت به سمت سطح مقاومت بعدی خود در 30 هزار دلار هموار می‌کند.

نظرات