پیش بینی روند بیت کوین / نوسانات قیمت کاهش یافت – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : پیش‌بینی بازار مسکن در نیمه دوم سال/ وقت خرید خانه است؟
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

پیش بینی روند بیت کوین / نوسانات قیمت کاهش یافت

دیجیتال 5

امروز، قیمت بیت کوین در حالی معامله می‌شود که شتاب روند افزایش آن کاهش پیدا کرده است. بیت کوین در لحظه نگارش این گزارش 30 هزار و 325 دلار است.

به گزارش تجارت‌نیوز، یکی از بنیان‌گذاران Volatility Shares از توسعه ETF بیت کوین اسپات خبر داده است. این ETF پتانسیل آن را دارد که راه‌های جدیدی را برای سرمایه‌گذارانی که به دنبال مشارکت در بازار ارزهای دیجیتال هستند باز کند.

ادغام هوش مصنوعی و بیت کوین

در اقدامی تازه، مجموعه جدیدی از ابزارهای توسعه‌دهنده از لایتنینگ لبز که بر روی شبکه لایتنینگ بیت‌کوین کار می‌کنند، ادغام بیت کوین را با مدل‌هایی مانند ChatGPT ممکن کرده است.

طبق اعلامیه اخیر آزمایشگاه لایتنینگ، شبکه لایتنینگ اکنون به مدل‌هایی مانند ChatGPT اجازه ذخیره، دریافت و انتقال بیت کوین را می‌دهد. این ادغام، فرصت‌های جدیدی را باز می‌کند و موارد استفاده را برای فناوری بیت کوین و هوش مصنوعی گسترش می‌دهد.

همان‌طور که توسط برنامه نویسان آزمایشگاه لایتنینگ بیان شده، کتابخانه نرم افزاری Langchain AI از طریق استاندارد L402 برای بیت کوین و شبکه لایتنینگ قابل دسترسی خواهد بود.

اقدام مذکور، زیرساخت هوش مصنوعی را گسترش و کاربردهای بالقوه بیت کوین و هوش مصنوعی را افزایش می‌دهد. در ماه‌های اخیر، هوش مصنوعی توجه زیادی را در سراسر جهان به خود جلب کرده است، به‌طوری که از هیجان سرمایه‌گذاری بر روی ارزهای دیجیتال پیشی گرفته است.

آرتور هیز، مدیرعامل سابق بیت‌مکس، حتی پیش‌بینی کرده است که هوش مصنوعی، Bitcoin را به عنوان ارز اصلی خود انتخاب خواهد کرد. این پیش بینی‌های خوش‌بینانه در مورد همگرایی بیت کوین و هوش مصنوعی را می‌توان به افزایش اخیر قیمت این ارز دیجیتال نسبت داد.

نمودار قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت‌کوین – منبع: Tradingview

پیش بینی قیمت بیت کوین

این ارز دیجیتال در حال حاضر با کاهش نوسانات قیمت مواجه است و محدوده معاملاتی آن حرکات ملایمی را نشان می‌دهد. با نگاهی گسترده‌تر به بازه زمانی روزانه، بیت کوین در محدوده‌ای با مقاومت حدود 31 هزار و 400 دلار و حمایت تقریبی در سطح 29 هزار و 600 دلار در حال تثبیت است.

بسته شدن کامل کندل قیمت بالاتر از سطح 29 هزار و 600 دلار پتانسیل ایجاد یک حرکت صعودی در بیت‌کوین را دارد. از طرف دیگر، اگر قیمت یک شکست واضح به زیر 29 هزار و 600 دلار داشته باشد، بیت کوین ممکن است حدود 28 هزار و 450 دلار و حتی به طور بالقوه کمتر از سطح 27 هزار و 450 دلار را لمس کند.

از منظر صعودی، عبور قیمت از سطح 31 هزار و 350 دلار زمینه را برای هدف مهم بعدی قیمت در حدود 32 هزار و 500 دلار فراهم می‌کند. از نگاه تحلیلگران بازار، توصیه می‌شود تا معامله‌گران سطح 29 هزار و 600 دلار را به عنوان نقطه محوری برای معاملات خود زیر نظر داشته باشند.

نظرات