فصل سوزاندن شیبا / چقدر شیبا سوزانده می‌شود؟ – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : کواکبیان: در پرونده شاسی بلندها نام 2 چوپان مطرح است/ به مجلس دهمی‌ها هم پیشنهاد خودرو داده بودند
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

فصل سوزاندن شیبا / چقدر شیبا سوزانده می‌شود؟

Major Burner بیش از ۱۴۰ میلیون توکن شیبا برای سوزاندن در ماه مارس آماده کرده و این در حالیست که که حدود ۱۱ میلیون توکن شیبا در ۲۴ ساعت گذشته سوزانده شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، ارز دیجیتال شیبا یکی از فعال‌ترین جوامع را در میان ارزهای دیجیتال دارد. جامعه این ارز دیجیتال به طور مرتب توکن‌سوزی می‌کنند. اگرچه ارزش شیباهایی که نابود شد چندان چشم‌گیر نیست اما در بلندمدت تاثیر زیادی به روی ارزش این ارز خواهد داشت.

دیروز رسانه U.Today گزارش داد که ۱۴۰ میلیون شیبا برای نابودی در اختیار یک تیم فعال در این حوزه قرار گرفت. براساس گزارش این رسانه در ماه فوریه و مارس حدود نیم میلیارد شیبا از بین می‌رود.

همچنین دیروز ۱۱ میلیون شیبا از عرضه در حال گردش خارج شد و ۱۴۰ میلیون شیبای دیگر هم به زودی از دور خارج می‌شود.

حساب کاربری shib-superstore دیروز در توئیتر اعلام کرد مقدار زیادی شیبا به ارزش ۳۱۵۹ دلار برای توکن‌سوزی ماهانه شیبا جمع‌آوری کرده است.

این حساب کاربری اعلام کرد در کل حدود نیم میلیارد شیبا برای سوزاندن در ۱۵ ماه آماده کرده است. معدل دلاری این مقدار توکن شیبا عدد دندان‌گیری نیست اما اگر توکن‌سوزی در بلندمدت ادامه داشته باشد به افزایش قیمت کمک می‌کند.

مجور برنر، یک شرکت تولید و توسعه بازی‌های موبایل است که در حوزه از بین بردن ارز دیجیتال شیبا هم فعالیت می‌کند. این تیم دیروز گزارش داد که ۱۱ مییلون شیبا در پنج تراکنش به آدرس‌های مرده انتقال پیدا کرده است. آن‌ها انتظار دارند این اقدام در بلندمدت تاثیر مثبتی بر قیمت شیبا داشته باشد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

 

 

نظرات