۵ پیش‌بینی محقق‌شده بازار رمزارزها در سال ۲۰۲۱ – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : کواکبیان: در پرونده شاسی بلندها نام 2 چوپان مطرح است/ به مجلس دهمی‌ها هم پیشنهاد خودرو داده بودند

۵ پیش‌بینی محقق‌شده بازار رمزارزها در سال ۲۰۲۱

کوین 11

سال ۲۰۲۱ با تمام فراز و نشیب‌هایش در بازار رمزارزها به پایان رسید. در پایان سال بیت‌کوین در قیمت ۴۶ هزار و ۳۰۰ دلار به کار خود خاتمه داد. در سال میلادی گذشته برخی میلیاردرها پیش‌بینی‌های جالب و پیشگویانه‌ای در خصوص بازار رمزارزها داشتند

به گزارش تجارت‌نیوز، سال ۲۰۲۱ با تمام فراز و نشیب‌هایش در بازار رمزارزها به پایان رسید. در پایان سال بیت‌کوین در قیمت ۴۶ هزار و ۳۰۰ دلار به کار خود خاتمه داد. در سال میلادی گذشته برخی میلیاردرها پیش‌بینی‌های جالب و پیشگویانه‌ای در خصوص بازار رمزارزها داشتند. در ادامه ۵ پیش‌‎بینی برتر سال ۲۰۲۱ را مرور می‌کنیم.

دوج‌کوین‌هایتان را بفروشید (بری سیبرت)

در ۸ می و روزی که ایلان ماسک در برنامه «زنده شب شنبه» حضور پیدا کرد، بری سیلبرت مدیرعامل گروه دیجیتال کارنسی در توئیتر به دارندگان دوج‌کوین هشدار داد که سود حاصل از رشد این میم‌کوین را بیت‌کوین تبدیل کنند. طی ۲۴ ساعت بعد از توئیت سیبرت دوج‌کوین سقوطی ۴۰ درصدی را تجربه کرد و هنوز به آن ارقام نرسیده است.

بیت‌کوین سقف ۶۹ هزار دلاری را می‌زند ( ایلان ماسک)

در ۲۲ اکتبر ۲۰۲۱، ایلان ماسک با پستی طنز در توئیتر به صورت ضمنی اشاره کرد که بیت‌کوین به ۶۹ هزار دلار می‌رسد. بزرگترین رمزارز بازار در ۱۰ نوامبر به سقف تاریخی ۶۹ هزار دلاری رسید.

سولانا را در ۳ دلار بخرید (سام بانکمن-فرید)

در یک توئیتی که به شدت وایرال شد، سام بانکمن-فرید مدیرعامل FTX و ثروتمندترین مرد در بازار ارزهای دیجیتال، در ماه ژانویه به منتقدانی که ادعا می‌کردند سولانا (SOL) در ۳ دلار بیش از حد گران است، حمله کرد و توصیه کرد سطح سه دلاری برای سولانا بسیار ارزنده است. این ارز دیجیتال از آن زمان تا پایان سال بیش از ۵۷۰۰ درصد رشد داشته است. قیمت سولانا در پایان سال ۲۰۲۰ بیش از ۱۷۱ دلار بود.

قانونگذارن آمریکا ETF بیت‌کوین را تایید می‌کنند (مایک نووگراتز)

در ماه فوریه، مایک نووگراتز مدیرعامل دیجیتال گلکسی پیش‌بینی کرد که اولین صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین در سال جاری در آمریکا راه‌اندازی می‌شود. نووگراتز همچنین به درستی پیش‌بینی کرده بود که بیت‌کوین در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۱ روندی صعودی خواهد داشت.

ممنوعیت بیت‌کوین در چین به نفع بازار است (مایکل سیلور)

مایکل سیلور مدیرعامل شرکت میکرواستراتژی زمانی که چین به صورت جدی ممنوعیت بیت‌کوین را در دستورکار خود قرار داد، بر خلاف جریان اصلی مدعی شد که این موضوع در نهایت به نفع بیت‌کوین خواهد بود.

مهمترین اخبار بازار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

 

 

نظرات