تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

قیمت‌های عجیب اسنپ و تپسی ؛ از تهران تا کرج ۱۰۰ هزار تومان!

درحالی که روزهای پایانی سال 97 با ترافیک شب عید همراه است، اسنپ و تپسی قیمت‌های سرویس‌دهی خود را افزایش داده‌اند و در پی این اتفاق کاربران این اپلیکیشن در شبکه‌های اجتماعی واکنش نشان دادند.
قیمت‌های عجیب اسنپ و تپسی ؛ از تهران تا کرج ۱۰۰ هزار تومان!

به گزارش تجارت‌نیوز، درحالی که روزهای پایانی سال ۹۷ با ترافیک شب عید همراه است، اسنپ و تپسی قیمت‌های سرویس‌دهی خود را افزایش داده‌اند و در پی این اتفاق کاربران این اپلیکیشن در شبکه‌های اجتماعی واکنش نشان دادند.

میلاد یکی از کاربران توییتر با منتشر کردن عکسی نوشت: «واقعا این عدد چه توجیهی داره؟ چند درصد افزایش آخه؟ این عدد تو روزای عادی حدود ۴۰ تومن بوده»

اله هم در توییتی نوشت: «آقای اسنپ این چه بلاییه داری آخر سالی سر ملت در میاری؟!! از میدون توحید تا دریاچه چیتگر ۶۰ هزار تومن اخه؟!!! جنگه؟»

عسل نیز در توییتی نوشت: «امروز تعرفه‌ی اسنپ دوبرابر آژانس بود. دو مسیر رو آژانس سوار شدم با تعرفه‌ی دقیقن نصف اسنپ. ارزون‌بودن تعرفه‌های اسنپ هم برای جذب مشتری بود وگرنه امروز از چیذر تا سهروردی می‌برد ۳۵ تومن!»

کاربری در توییتر نوشت: «۵۲ تومن به خاطر چی اخه؟؟»

علی‌رضا نیز در توییتر نوشت: «اسنپ آخر سالی در مشتری‌مداری سنگ‌تمام گذاشته. از میدان هدایت تا سر دولت ۲۰۰۰۰ تومن قیمت میده. این مسیر پیاده حدودا بیست دقیقه طول می‌کشه و با ماشین هم میان‌برهایی داره که هفت هشت دقیقه‌ای در هر شرایطی میشه به مقصد رسید. یعنی چون بارون میاد باید مشتری هر‌ مبلغی رو‌ پرداخت کنه؟!»

کاربری به نام احسان در توییتی نوشت: «مسیرم تا خونه که در اوج درخواست و زمانِ پیک و بارشِ سنگ می‌شد ۲۱ تومن بعد از بارونِ الکیِ امروز تهران قیمت اسنپ‌ ۳۵ تومن قیمت تپسی ۴۲ تومن»

کاربری در توییتر نوشت: «از نارمک به فرمانیه ۴۲٫۵۰۰»

کابر دیگری در توییتر نوشت: «از پونک تا میدون ولیعصر رو اسنپ زده ۴۰ هزار تومن. جنگه مگه!؟»

حسام هم در توییتر نوشت: «کاش وقتی اسنپ قیمتاشو اینجوری میکنه اون کلمه به صرفه رو برداره»

کاربری دیگر در شبکه اجتماعی اینستاگرام این عکس را منتشر کرد:

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام تجارت نیوز