تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

اسنپ هزینه خرید بنزین می‌دهد

اسنپ هزینه خرید بنزین می‌دهد

شرکت تاکسی اینترنتی اسنپ برای رانندگانی که بیش از هزار کیلومتر در هفته مسافت را طی کنند، هزینه خرید بنزین پرداخت می‌کنند، اما این هزار کیلومتر باید در اسنپ طی شده باشد.

به گزارش تجارت‌نیوز، رانندگان اسنپ علاوه بر اعتبار سهمیه، هزینه خرید بنزین هم دریافت می‌کنند.

آنطور که روابط عمومی اسنپ اعلام کرده است: بر اساس اعلام کارگروه سوخت (مصوبه هیئت وزیران)، رانندگان تاکسی‌های اینترنتی که در هفته حداقل ۴۷ کیلومتر پیمایش داشته باشند، به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر، هفت لیتر اعتبار خرید بنزین دریافت می‌کنند و این اعتبار تا سقف هزار کیلومتر در هفته را پوشش خواهد داد.

شرکت اسنپ در جدید‌ترین فعالیت حمایتی خود اعلام کرده که در قالب «کمپین ۱۰۰۱» درصدد است تا هزینه خرید بنزین رانندگان ناوگانش را تامین کند.

به گزارش روابط عمومی اسنپ، باشگاه رانندگان این سامانه امکانی برای رانندگانش فراهم کرده که علاوه بر دریافت اعتبار سهمیه سوخت از شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی، هزینه خرید بنزین (ویژه پیمایش‌های بالای هزار کیلومتر در هفته) را هم دریافت کنند و به این ترتیب دیگر نگرانی بابت هزینه بنزین نداشته باشند.

تمامی رانندگان عضو ناوگان اسنپ که هزار کیلومتر پیمایش هفتگی اولیه خود را فقط در اسنپ طی کرده باشند مشمول این طرح می‌‌شوند. نحوه محاسبه هزینه به این صورت خواهد بود که هر راننده‌ای که هزار کیلومتر اولیه خود را در طول یک هفته در سفرهای اسنپی پیمایش داشته باشد، به ازای هر ۱۰۰ کیلومترِ بیشتر، ۱۰ هزار تومان هزینه خرید بنزین دریافت خواهد کرد.

برای نمونه راننده‌ای که در پایان هفته هزار و ۲۲۵ کیلومتر در سفرهای اسنپی پیموده باشد، بابت ۲۲۵ کیلومتر اضافه، مبلغ ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان دریافت خواهد کرد. هزینه محاسبه شده شنبه هر هفته به اعتبار اسنپی رانندگان افزوده می‌شود.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند