خطوط ایرانسل در 9 استان به اینترنت متصل شد / مشترکان همراه اول و رایتل در انتظار

خطوط ایرانسل در 9 استان به اینترنت متصل شد / مشترکان همراه اول و رایتل در انتظار

یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از آغاز اتصال خطوط تلفن همراه ایرانسل به اینترنت از شب گذشته خبر داد و گفت: از امروز صبح اتصال اینترنت اپراتورهای رایتل و همراه اول در حال انجام است.

به گزارش تجارت‌نیوز، از بیست‌وپنجم آبان‌ماه علاوه بر اینترنت خطوط تلفن‌ثابت و اینترنت خطوط تلفن‌همراه در سراسری کشور قطع شد.

پس از اتصال خطوط تلفن ثابت به اینترنت در روز پایانی آبان ماه، دیروز یک مقام مسئول در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از اتصال اینترنت خطوط تلفن همراه در بیشتر استان‌ها خبر داد.

پیگیری از منابع مطلع در وزارت ارتباطات نشان می‌دهد که از شب گذشته اتصال خطوط تلفن همراه ایرانسل به اینترنت آغاز شده است و از امروز صبح، اتصال اینترنت اپراتورهای رایتل و همراه اول در حال انجام است.

در حال حاضر تمام خطوط تلفن همراه ایرانسل در استان‌های خراسان جنوبی، گلستان، سمنان، یزد، چهارمحال و بختیاری، همدان، اردبیل، زنجان و ایلام به اینترنت متصل شده‌اند و اتصال به اینترنت مشترکان اپراتورهای همراه اول و رایتل در این استان‌ها در حال انجام است.

گفتنی است؛ اپراتور رایتل اعلام کرده است به محض اتصال اینترنت برای مشترکین پیامکی مبنی بر امکان استفاده از اینترنت ارسال خواهد شد.

منبع: ایلنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند