فوت ۶۳ بیمار کرونایی در شبانه‌وروز گذشته/ شناسایی ۱۳۴۵ بیمار جدید کووید۱۹

آمار کرونا امروز ۱۲ دی 1401

بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، طی ۲۴ ساعت گذشته،۶۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند.

به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته ۱۳۴۵ نفر به کرونا مبتلا شده و ۶۳ نفر جانباختند.

به گزارش ایسنا، از دیروز تا امروز چهارم فروردین ماه و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۳۴۵ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۲۶۱ نفر از آنها بستری شدند.مجموع بیماران کرونایی در کشور به ۷ میلیون و ۱۴۵ هزار و ۸۷۷ نفر رسید.

متاسفانه در طول شبانه روز گذشته، ۶۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۹ هزار و ۸۶۵ نفر رسید.خوشبختانه تا کنون ۶ میلیون ۸۴۲ هزار و ۱۰۳ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

۱۷۵۳ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.تا کنون ۴۸ میلیون و ۹۹۱ هزار و ۱۰ آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۲۹ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۲۶ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۷۸ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۵ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

photo 2022 03 24 14 54 31

آمار کرونا در جهان تا ۴ فروردین

به نقل از ایسنا، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در جهان، تا صبح پنجشنبه (۴ فروردین) به بیش از ۴۷۶ میلیون و ۵۱۹ هزار نفر رسید و تعداد قربانیان این ویروس نیز از شش میلیون و ۱۲۸ هزار نفر فراتر رفت. در حال حاضر آمریکا با بیش از ۸۱ میلیون و ۵۲۷ هزار مبتلا، از نظر تعداد مبتلایان به این ویروس در رده اول قرار دارد و کشورهای هند، برزیل و فرانسه در رده‌های دوم تا چهارم هستند.

ایران نیز از نظر تعداد مبتلایان کووید-۱۹ هم‌اکنون در رده پانزدهم قرار دارد. در این اینفوگرافیک، آمار ۱۵ کشور اول جهان از نظر تعداد مبتلایان و تازه‌ترین آمار کلی جهان درمورد ویروس کرونا را مشاهده می‌کنید.

62216343 1

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند