ایران بروکر

آخرین وضعیت راه ها/ جاده چالوس یک طرفه شد

تجارت نیوز

باتوجه به آغاز دور دوم سفرهای نوروزی، وضعیت ترافیک در جاده ها و راههای کشور اعلام شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، وضعیت ترافیک راه ها و جاده ها امروز 6 فروردین 1402 اعلام شد.

رئیس پلیس راه البرز صبح امروز از ترافیک سنگین در جاده کرج-چالوس در این استان خبر داد و از رانندگان خواست از هرگونه شتاب و عجله خودداری کنند.

بر اساس آخرين گزارش از وضعيت محورهای شمالی  در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل گرماب تا نساء و حدفاصل پل زنگوله تا سیه بیشه ترافیک سنگین گزارش شده است.

همچنین محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده های بایجان و آب اسک هم دارای ترافیک سنگین است.

جاده چالوس یک طرفه شد

فرمانده پلیس راه کندوان اعلام کرد: از ساعت 17 جاده چالوس از مسیر مرزن آباد به سمت جنوب یک طرفه شد.این محدودیت تا زمان تخلیه بار ترافیکی ادامه دار است.

تردد از سمت کرج به مازندران ممنوع شد

رئیس پلیس راه البرز اعلام کرد: به دلیل بار فوق سنگین ترافیک، تردد در جاده کرج، چالوس و آزاد راه تهران-شمال به سمت مازندران دقایقی پیش ممنوع شد.

ترافیک فوق سنگین در جاده چالوس

رئیس پلیس راه البرز گفت: اکنون ترافیک در خط جنوبی جاده کرج – چالوس حدفاصل تونل شماره ۱۸ آزادراه تهران – شمال تا نساء درمحدوده این استان بسیار سنگین است.

همچنین بار ترافیک بسیار سنگین در محدوده سیاه بیشه در استان مازندران درهر ۲ لاین شمالی و جنوبی گزارش شده است.

 محدودیت ترافیکی در جاده های شمال

سرهنگ یدالله جهان تاب رئیس پلیس راه مازندران گفت: به منظور ارتقاء ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی استان که از روز سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ آغاز شد تا پایان روز سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ در محور‌های مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

مطالعه کنید
ساعت کار ناوگان عمومی تغییر کرد

محدودیت تردد محور کندوان

او افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز‌های جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه ۱۱، ۱۲، ۱۳ و ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۲ تا ساعت ۲ بامداد روز بعد، از کرج میدان امیر کبیر و ابتدای آزادراه تهران – شمال (انت‌های بزرگراه آزادگان) به مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۴ بعد از ظهر تاریخ‌های مذکور تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از مرزن آباد به کرج و تهران یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ جهان تاب گفت: در صورت افزایش حجم تردد در آزادراه تهران شمال و احتمال کندی ترافیک در داخل تونل‌ها با اعلام ماموران مستقر در محل، مسیر جنوب به شمال یا شمال به جنوب به صورت مقطعی از ابتدای آزادراه در هر دو مسیر مسدود خواهد شد.

محدودیت تردد محور هراز

او افزود: همچنین در این محور تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۳ بعد از ظهر روز‌های جمعه، شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه ۱۱، ۱۲، ۱۳ ، ۱۴ و ۱۵ فروردین ماه تا ساعت ۲۴ همان روز از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه مستقر در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت یک بعد از ظهر تاریخ‌های مذکور تا ساعت ۲۴ از آب اسک به رودهن یکطرفه خواهد بود.

محدودیت تردد محور سوادکوه

جهان تاب گفت: تردد انواع تریلر‌ها از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روز‌های جمعه، شنبه، یکشنبه دوشنبه و سه شنبه ۱۱، ۱۲، ۱۳ و ۱۴ و ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۱ از مسیر شمال به جنوب و بالعکس در محور سوادکوه ممنوع است.

مطالعه کنید
ایران، بندر جدیدی در کناره دریای عمان می‌سازد

سقوط سنگ در جاده چالوس و هراز ادامه خواهد داشت

اصغری، کارشناس هواشناسی اعلام کرده است که بارندگی‌ها در جنوب غرب کشور آغاز شده است و بر شدت بارش‌ها افزوده خواهد شد به همین دلیل لازم است شهروندان از بستر رودخانه‌ها دوری کنند.
وی ادامه داد: در تمام استان‌های کشور تا چهارشنبه منتظر وقوع بارش هستیم. در ارتفاعات بارش سنگین خواهد بود و وزش باد محتمل است و احتمال سقوط اشیا وجود دارد. مجددا چالوس و هراز شاهد سقوط سنگ خواهد بود.

 

 

نظرات