آزادراه تهران-شمال مسدود شد

تجارت نیوز

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: محور چالوس و آزادراه تهران – شمال تا اطلاع بعدی مسدود است.

به گزارش تجارت‌نیوز، برای دریافت جزئیات بیشتر از راه‌های تهران این خبر را دنبال کنید.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ شیرانی گفت: بارش باران در برخی از محور‌های استان‌های گلستان، اصفهان، گیلان و کهگیلویه و بویراحمد مشاهده می‌شود.

به گفته رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تهران، محور‌های چالوس، فیروزکوه، آزادراه قزوین – رشت دارای بارش پراکنده باران و محور هراز و آزادراه تهران – شمال فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

سرهنگ شیرانی گفت: بارش باران در برخی از محور‌های استان‌های گلستان، اصفهان، گیلان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، یزد، خراسان جنوبی و مازندران و وزش باد و گرد و خاک در برخی از محور‌های استان‌های اصفهان، کرمانشاه و یزد مشاهده می‌شود.

پیش‌بینی ۱۰ روزه وضعیت هوا در تمام استان‌ها

بر اساس تحلیل نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی طی ۲۴ ساعت آینده در شرق اردبیل، گیلان و شمال خراسان رضوی ابرناکی، بارش پراکنده و وزش باد پیش‌بینی شده است. در سایر مناطق کشور طی سه روز آینده جو آرام و پایداری حاکم است و افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای پرجمعیت و صنعتی تهران، کرج، اراک و اصفهان پیش‌بینی می‌شود.

طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه در برخی مناطق شرق و جنوب شرق کشور وزش باد و خیزش گردوخاک انتظار می‌رود و در مناطق شمال شرق و شرق کاهش نسبی دما پیش‌بینی شده است.

روز جمعه با ورود سامانه بارشی از غرب،‌بارش برف و باران کل نوار غربی و در دامنه‌های جنوبی البرز واقع در استان‌های قزوین،‌ البرز و تهران پیش‌بینی شده است.

بر اساس اعلام  سازمان هواشناسی  شنبه هفته آینده با تقویت سامانه بارشی در دامنه‌های زاگرس بارش در مناطق ذکر شده ادامه خواهد داشت. همچنین بعدازظهر چهارشنبه و روز پنجشنبه در اردبیل و غرب سواحل دریای خزر باد جنوبی و افزایش نسبی دما روی می‌دهد.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند