آغاز به کار دومین لیگ ستارگان بورس

آغاز به کار دومین لیگ ستارگان بورس

صبح امروز مراسم افتتاحیه دومین لیگ ستارگان بورس با حضور جمعی از مدیران و بزرگان بازار سرمایه برگزار شد.

صبح امروز (شنبه ۱۶ تیرماه)، دومین لیگ ستارگان بورس با حضور، سعید فلاح‌پور، عضو هیات مدیره و معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار، سید مصطفی رضوی معاون اجرایی سازمان بورس و اوراق بهادار، یاسر فلاح مدیر عامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس و جمعی از مدیران ارشد بازار سرمایه و اساتید دانشگاه کار خود را آغاز کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز،در افتتاحیه این رویداد مهم بازار سرمایه یاسر فلاح دبیر اجرایی لیگ ستارگان بورس  به ایراد سخن پرداخت و ضمن خیر مقدم به حاضرین گفت: دومین لیگ ستارگان بورس ایران  راهی به سوی ارتقای فرهنگ‌سازی و آموزش بازار سرمایه است و امیدواریم بعد از اتمام این دوره شاهد ارتقای سواد مالی گروه نخبه و دانشگاهی کشور باشیم.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بورس و اوراق بهادار تاکید کرد: برای برگزاری این دوره از سلسله رویدادهای لیگ ستارگان بورس ایران تلاش بسیاری صورت گرفته و قطعا همچون سال گذشته  نتایج مثبت آن را نظاره می‌کنیم.

کاهش محدودیت‌ها و تنوع ابزارها

سعید فلاح‌پور، عضو هیات مدیره و معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار امروز در مراسم افتتاحیه دومین دوره لیگ ستارگان بورس با اشاره به پیشرفت های موجود در بازار سرمایه گفت:امکانات در این بازار به سرعت تغییر کرده و سرعت تغییرات بیش از گذشته است.

وی با اشاره به اینکه شروع این دوره از لیگ ستارگان می‌تواند عاملی برای تشویق به کارآفرینی باشد، ادامه داد: در این دوره مسابقات به صورت کشوری بزگزار می شود و محدودیت ها در قیاس با سال گذشته کاهش یافته است.

معاون سازمان بورس و اوراق بهادار در پایان خاطر نشان کرد: در نخستین دوره لیگ ستارگان بورس ابزارهای کمتری در رقابت مورد استفاده تیم‌ها قرار گرفت اما امسال برای آنکه این رقابت مهم بورسی به شرایط واقعی بازار نزدیک‌تر باشد محدودیت‌ها کمتر شد و در معاملات از ابزار‌های مالی بیشتری استفاده می‌شود.

 

منبع:سنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند