آغاز به کار نمایشگاه هوایی سنگاپور ۲۰۱۸

آغاز به کار نمایشگاه هوایی سنگاپور ۲۰۱۸

نمایشگاه هوایی سنگاپور ۲۰۱۸ قرار است از فردا ششم فوریه آغاز بکار کرده و تا ۱۱ فوریه سال جاری میلادی در سنگاپور به‌طول بینجامد.

این نمایشگاه هوایی که هر دو سال یک بار برگزار می‌شود، میزبان بالغ بر ۱۰۶۲ شرکت کننده فعال در صنعت هوانوردی و غول‌های هواپیماسازی همچون ایرباس و بوئینگ خواهد بود.

به گزارش تجارت‌نیوز، آغاز به کار این نمایشگاه از فردا معادل ششم فوریه بوده و تا تاریخ ۱۱ فوریه ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه هوانوردی و صنایع دفاعی هوایی سنگاپور ۲۰۱۸ یکی از مهم‌ترین و برجسته‌ترین نمایشگاه‌هایی است که به صورت دو سالانه برگزار می‌شوند.

از مهم‌ترین نمایشگاه‌های هوایی در جهان می توان به نمایشگاه‌های هوایی لوبورژه پاریس در فرانسه، فارنبرو در انگلستان، دوبی در امارات متحده عربی و ماکس در روسیه اشاره کرد که هر کدام از آنها با توجه به اینکه قراردادهای مهمی در این رویدادها منعقد شده و محصولات جدیدی به نمایش در می‌آید، از اهمیت خاص و بسزایی برخوردار هستند.

در نوامبر سال گذشته ۲۰۱۷ میلادی بود که نمایشگاه هوایی دوبی (Dubai Airshow ۲۰۱۷) برگزار شد و فرصت‌های خوبی را برای صاحبان صنعت هواپیماسازی، خریداران و شرکت‌های هواپیمایی برای عقد قراردادهای تجاری فراهم آورد.

نمایشگاه هوایی سنگاپور ۲۰۱۸ در نخستین روز خود میزبان تیم‌های تخصصی به منظور نمایش‌های هوایی جذابی خواهد بود که در این رویداد، روزهای ششم تا ۹ فوریه برای عقد قراردادهای تجاری و روزهای ۱۰ و ۱۱ فوریه برای بازدید افراد علاقمند و شهروندان عادی در نظر گرفته شده است.

همچنین برآورد می‌شود که بیش از ۱۳۰ هزار بازدیدکننده و شرکت‌کننده از ۵۰ کشور جهان در این رویداد هوایی شرکت کنند.

انتظار می‌رود غول‌های هواپیماسازی جهان همچون بوئینگ آمریکا و ایرباس اروپا حضور قدرتمندانه و موفقیت‌آمیزی در این نمایشگاه به عمل بیاورند و در نتیجه قراردادهای بزرگی را با ایرلاین های مختلف در سراسر جهان منعقد کرده و به مرحله اجرا در بیاورند.

 

منبع: وب سایت Aviation international news

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند