آغاز تعیین تکلیف سپرده‎های تعاونی منحله فرشتگان – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه

آغاز تعیین تکلیف سپرده‎های تعاونی منحله فرشتگان

مرکزی

چهارمین مرحله از طرح تعیین تکلیف سپرده‌های سپرده‌گذاران این تعاونی با مبالغ تا سقف یک میلیارد ریال از امروز مورخ ۲۴ تیرماه آغاز و به مدت ۱۴ روز کاری در شعب هشتادگانه این موسسه ادامه خواهد داشت.

بر این اساس سپرده‌گذاران محترم می‌توانند به منظور تعيين تكليف سپرده خود، مطابق برنامه زمان‌بندی اعلام شده توسط موسسه اعتباری كاسپين به شعب منتخب مراجعه و نسبت به افتتاح حساب و تعیین تکلیف سپرده خود اقدام کنند.

به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، صاحبان حساب‌های مشترک در تعاونی منحله فرشتگان نیز می‌توانند با مراجعه به شعب هشتادگانه موسسه اعتباری کاسپین برای تعیین تکلیف سپرده‌های خود تا سقف یک میلیارد ریال، مطابق برنامه زمان‌بندی اعلام شده در وب سایت این موسسه اقدام کنند.

لازم به ذکر است، دارندگان سپرده‌های زیر ۵۰۰ میلیون ریال نیز می‌توانند همچنان برای تعیین تکلیف سپرده‌های خویش بر اساس اولویت‌های یاد شده درخصوص سپرده‌های زیر یک میلیارد ریال در وب سایت موسسه اعتباری کاسپین، طی روال سابق به شعب هشتادگانه مراجعه کنند.

همان‌گونه که بارها تاکید شده مبالغ پرداختی به سپرده‌گذاران به صورت علی‌الحساب است و یادداشتی در این خصوص هنگام مراجعه سپرده‌گذاران در اختیار آن‌ها گذاشته می‌شود. تسویه‌حساب نهایی نیز پس از شناسایی تمامی دارایی‌های تعاونی منحله فرشتگان و ارزیابی آنها صورت می‌گیرد.

نظرات