خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : بیژن زنگنه: افزایش صادرات نفت بدون برجام شدنی است، اما بدون توافق با آمریکا خیر/ دروغ هر چقدر هم بزرگ باشد، مالیات ندارد!

آغاز ثبت نام طرح ترافیک ۱۴۰۱ خبرنگاران از امروز

ترافیک

ثبت نام طرح ترافیک سال ۱۴۰۱ خبرنگاران از امروز آغاز شد.خبرنگارانی که مایل به دریافت طرح نیستند، چگونه برای دریافت کارت بلیت خبرنگاری اقدام کنند؟

به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از ایسنا، فرایند ثبت نام خبرنگاران برای دریافت سهمیه طرح ترافیک سال ۱۴۰۱  از امروز( ۱۵ اسفند ماه) آغاز شد و خبرنگارانی هم که مایل به دریافت طرح نیستند، می‌توانند برای دریافت کارت بلیت خبرنگاری سال ۱۴۰۱ ثبت نام کنند.

این ثبت نام  تا ۳۰ فروردین ماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت و اصحاب رسانه همانند سالهای گذشته می توانند با مراجعه به سامانه «تهران من» نسبت به ثبت نام طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاری اقدام کنند.

براین اساس خبرنگاران می بایست پس از ورود به سامانه ” تهران من”  و کلیک بر روی نام و نام خانوادگی خود وارد قسمت «خبرنگار هستم» شوند و پس از آن مدارک خود اعم از مدارک هویتی، معرفی نامه، بیمه خبرنگاری و یا ۱۰ اثر خود را در این قسمت بارگذاری کنند و بعد از ثبت نام کلی خبرنگاران می‌توانند صرفاً در طرح ترافیک و یا کارت بلیت خبرنگاری ثبت نام کنند.

به افرادی که ثبت نام طرح ترافیک انجام می دهند، اما سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری از سوی رسانه مربوط به آنها تخصیص نیابد، به صورت خودکار کارت بلیت خبرنگاری تخصیص خواهد یافت.

خبرنگارانی که  سال گذشته در این سامانه ثبت نام کردند، با این حال می بایست مدارک خود را مجدداً بارگذاری و بروزرسانی کنند. سهمیه های طرح ترافیک خبرنگاری سال ۱۴۰۰ تا زمان پایان تخصیص سهمیه های سال ۱۴۰۱ اعتبار خواهد داشت.

نظرات