کد خبر: 170305

آمادگی فرودگاه مهرآباد برای انجام پروازهای امدادی به مناطق زلزله‌زده

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی مهرآباد گفت: فرودگاه مهرآباد برای انجام هرگونه پرواز امدادرسانی به مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه آمادگی کامل دارد.

آمادگی فرودگاه مهرآباد برای انجام پروازهای امدادی به مناطق زلزله‌زده
سرویس کسب‌وکار -

علی رستمی افزود: زلزله شب گذشته در انجام پروازهای هوایی از این فرودگاه به فرودگاه‌های غرب کشور خللی وارد نکرده و اکنون پروازها به فرودگاه‌های ایلام، همدان، سنندج، ارومیه و کرمانشاه و آذربایجان غربی برقرار است.

به گزارش تجارت‌نیوز، مدیرکل فرودگاه بین‌المللی مهرآباد تاکید کرد: تمام عوامل فرودگاهی در مهرآباد برای انجام پروازهای پشتیبانی و امدادی در آمادگی کامل هستند و مهرآباد برای انجام هرگونه پرواز کمک‌رسانی به هموطنان زلزله‌زده استان کرمانشاه آماده است.

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۷٫۳ درجه در امواج درونی زمین (ریشتر) یکشنبه‌شب بخش‌های غربی ایران و شهرهای مختلف عراق و مناطقی در کشورهای ترکیه، ارمنستان، کویت، عربستان سعودی و امارات متحده عربی را لرزاند.

سخنگوی ستاد مدیریت بحران کشور دقایقی پیش اعلام کرد تاکنون ۲۰۷ نفر در زلزله غرب کشور کشته شده‌اند و تعداد مجروحین نیز به حدود ۱۷۰۰ نفر رسیده است.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.