اجاره خانه مبله در تهران را از تهران مبله بخواهید

اجاره خانه مبله در تهران را از تهران مبله بخواهید

سایت‌هایی که خانه‌های مبله را اجاره می‌دهند به صورت قانونی به فعالیت می‌پردازند و شیوه‌های کارشان توسط ارگان‌های مختلف مورد نظارت و بررسی قرار می‌گیرد. یکی از این سایت‌ها که با سابقه فعالیتی که دارد جزئی از سایت‌های برتر و معتبر در این زمینه به شمار می‌رود سایت تهران مبله است.

اگر اهل سفر و بازدید از جاذبه‌های گردشگری ایران باشید می‌دانید تامین محلی برای اقامت داشتن در طی سفر از بزرگترین کارهایی است که قبل از سفر باید انجام دهید. حتما در ورودی شهرها به خصوص در طی تعطیلات نوروزی دلال هایی را دیده‌اید که با گرفتن یک تابلو اجاره خانه مبله شما را تشویق به اجاره خانه‌هایشان می‌کنند. اما حتما بهتر از هر کسی می‌دانید که این کار اصلا ایمن نیست، به علاوه هیچ‌وقت متوجه نمی‌شوید قیمت‌هایی که به شما پیشنهاد داده می‌شود عادلانه هستند یا نه.

امروزه یکی از بهترین راه‌های تامین محل اقامت در سراسر ایران و به خصوص در شهر تهران، اجاره خانه‌های مبله است.

سایت‌هایی که خانه‌های مبله را اجاره می‌دهند به صورت قانونی به فعالیت می‌پردازند و شیوه‌های کارشان توسط ارگان‌های مختلف مورد نظارت و بررسی قرار می‌گیرد. یکی از این سایت‌ها که با سابقه فعالیتی که دارد جزئی از سایت‌های برتر و معتبر در این زمینه به شمار می‌رود سایت تهران مبله است. تا کنون واحدهای مبله‌ی بسیاری از طریق این سایت در اختیار مسافران شهر تهران قرار گرفته است و برای رفاه حال مسافران قیمت و جزئیات دقیق واحدهای مبله نیز در این سایت درج می‌شود، همچنین از تمام واحدهایی که توسط تیم تهران مبله ارائه می‌شود عکس‌های با کیفیتی موجود است که شما را در انتخاب راحت‌تر محل اقامتتان کمک می‌کند.

تهران قدمت زیادی ندارد اما با همین قدمت ۲۰۰ ساله بسیاری از جاذبه‌های گردشگری ایران را درون خود جای داده است. علت این امر این است که تهران در طی این مدت همیشه مورد توجه پادشاهان مختلف قرار گرفته تا مسیر آبادانی، توسعه و مدرنیته را هرچه زود تر طی کند. تهران با جاذبه‌های تاریخی، طبیعی و گردشگری که دارد طیف وسیعی از جاذبه های گردشگری ایران را در خود جای داده است. به همین دلیل روزانه تعداد زیادی مسافر وارد شهر تهران می‌شوند که نیازمند محلی برای اقامتشان هستند. از این رو در ادامه به بررسی خانه‌های مبله در تهران می‌پردازیم.

خانه‌ی مبله چیست؟

آپارتمان مبله یک واحد مسکونی است که از تمامی امکانات زندگی شهری برخوردار است، نام دیگر این واحدهای فول فرنیش است که معادل آپارتمان مبله یا خانه مبله است. یک واحد مبله شامل یک آشپزخانه مجهز است که در آن آشپزخانه وسایلی چون یخچال، فریزر، اجاق گاز، ظروف و قاشق و چنگال وجود دارد. ممکن است شما با اجاره خانه صاحب یک آشپزخانه با امکانات بیشتری نظیر مایکروفر، ماشین ظرفشویی و لباسشویی نیز شوید. این امکانات را می‌توانید از طریق سایت بررسی کنید. داشتن اتاق خواب یکی دیگر از ویژگی‌های آپارتمان‌های مبله است. در واقع شما با اجاره آپارتمان فقط یک اتاق کوچک نصیبتان نمی‌شود بلکه یک خانه‌ی کامل شامل حال و پذیرایی و تعدادی اتاق خواب متناسب با متراژی که دارد است. در هر کدام از این اتاق‌ها تخت‌های یک نفره یا دونفره وجود دارد و در برخی از واحدهای مبله نیز امکانات بیشتری نظیر بالشت و ملحفه اضافه وجود دارد.

نحوه اجاره خانه مبله از طریق سایت تهران مبله

برای اجاره خانه‌ی مبله از تیم این مجموعه می‌توانید به سایت این مجموعه مراجعه کنید و واحد مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس با پشتیبانی این مجموعه تماس بگیرید تا شما را در انجام باقی مراحل راهنمایی کنند. شما باید حداقل یک روز قبل از سفرتان اقدام به رزرو محل اقامتتان کنید چراکه در غیر این صورت ممکن است هیچ‌کدام از واحدهای این مجموعه خالی نباشند و نتوانند خدماتی به شما ارائه دهند.

در حین تماس با پشتیبانی حتما تعداد نفراتی که همراهتان هستند و مدت اقامتتان را به آنها اطلاع دهید. پس از انتخاب آپارتمان مبله تیم پشتیبانی از طریق پیام‌رسان‌ها به شما اطلاعات پرداختی را ارسال میکند تا پس از پرداخت شما، آن واحد مبله به رزرو شما در بیاید.

اگر نتوانستید از میان گزینه‌های موجود در سایت، واحد مبله مد نظرتان را پیدا کنید می‌توانید به راحتی با پشتیبانی تماس بگیرید و منطقه‌ای که ترجیح می‌دهید در آن اقامت داشته باشید را اطلاع دهید تا آنها بهترین گزینه‌ها را به شما پیشنهاد دهند و شما را در انتخابتان یاری کنند.

قوانین لغو و تمدید رزرو آپارتمان مبله

ساعت ورود به واحدهای مبله تهران مبله از ساعت ۱۴ آغاز می‌شود و ساعت خروج نیز ۱۲ ظهر است. که شما می‌توانید این زمان‌ها را تنها در صورت هماهنگی تغییر دهید.

برای تمدید اجاره آپارتمان مبله ۲۴ الی ۴۸ ساعت قبل از زمان تخلیه با پشتیبانی این تیم تماس بگیرید تا شما را در این راستا یاری کنند. توجه داشته باشید تنها در صورت داشتن ظرفیت خالی اجاره شما تمدید می‌شود، در غیر این صورت می‌توانید به واحدهای دیگری که به شما پیشنهاد می‌دهند بروید.

برای لغو رزرو نیز تنها زمانی که تا ۴۸ ساعت قبل از تاریخ ورودتان به پشتیبانی اطلاع دهید می‌توانید بدون پرداخت خسارت رزرو خود را لغو کنید. اگر ۲۴ ساعت قبل اطلاع دهید باید ۵۰ درصد مبلغ اجاره را پرداخت کنید. و امکان لغو رزرو زمانی که کمتر از ۲۴ ساعت از تاریخ ورود باقی مانده باشد وجود ندارد.

نکته

یادتان باشد در هنگام ورود باید به مدیر مجموعه مربوطه مدارک شناسایی معتبری ارائه دهید و قرارداد اجاره‌ای که در اختیار شما قرار می‌گیرد را امضا کنید. مدرک شناسایی شما ترجیحا باید کارت ملی هوشمند شما باشد.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند