تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

پنج سیگنال مهم کدال برای بورس امروز ۱۱ مرداد / کدام شرکت‌ها افزایش سرمایه دادند؟

بازار سرمایه روز گذشته با روندی صعودی به کار خود پایان داد. شاخص کل بورس به کانال یک میلیون و ۳۶۰ هزار واحد رسید و حالا امروز باید دید کدام گروه‌ها و با چه اخباری برر روند بازار تاثیر می‌گذارند.

به گزارش تجارت‌نیوز،بازار سرمایه روز گذشته با روندی صعودی به کار خود پایان داد. شاخص کل بورس به کانال یک میلیون و ۳۶۰ هزار واحد رسید و حالا امروز باید دید کدام گروه‌ها و با چه اخباری برر روند بازار تاثیر می‌گذارند.

_ به پیشنهاد هیات مدیره مجمع عمومی فوق العاده شرکت صنایع ریخته‌گری ایران(خریخت) افزایش سرمایه ۴۰ درصدی این شرکت از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی داده شد.  مبلغ این افزایش سرمایه ۶۲۵ میلیون ریال است.

_ در مجمع عمومی عادی سالیانه بانک پاسارگاد در نوبت دوم با حضور ۸٫۵ درصد سهامداران روز گذشته برگزار شد. و در انتها به ازای هر سهم ۱۵۱ ریال سود تقسیم شد.

_ شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر(زملارد) در مجمع عمومی فوق العاده این شرکت به پیشنهاد هیات مدیره افزایش سرمایه ۱۶۷ درصدی این شرکت از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی داده شد. مبلغ افزایش سرمایه این شرکت ۵۰ میلیارد تومان است.

_ شرکت شیشه‌سازی مینا(کمینا) افزایش سرمایه ۲۵۶ درصدی خود را به مبلغ ۹۱٫۵ میلیارد تومان از محل مطالبات حال شد و آورده نقدی داد.

_ شرکت پست بانک ایران(وپست) پیشنهاد  افزایش سرمایه ۴۴۷ درصدی خود را از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها به منظور اصلاح ساختار مالی به مبلغ ۱۴۴۶ میلیارد تومان داده است.

آخرین اخبار بازار سهام را در صفحه بورس تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند