کد خبر: 188775

اختصاص ۳۰ میلیارد ریال تسهیلات به فعالان بخش کشاورزی

فرماندار ورزقان از پرداخت ۳۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌‌زایی به فعالان بخش کشاورزی این شهرستان خبر داد.

سرویس کسب‌وکار -

«حسن یحیوی» در کارگروه کشاورزی شهرستان ورزقان با تاکید بر اینکه دولت تدبیر و امید توجه ویژه‌ای به توسعه مناطق محروم به ویژه ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان دارد، اظهار کرد: در سال جاری ۳۰ میلیارد ریال تسهیلات به ۲۰۰ طرح کشاورزی در شهرستان پرداخت شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی با تاکید بر اینکه دولت تسهیلات ویژه‌ای را برای اشتغال‌زایی در مناطق کم برخوردار اختصاص داده است، افزود: از جوانان و کارآفرینانی که طرح‌های اشتغال‌زا با توجه به ظرفیت‌های شهرستان ارائه کنند حمایت همه جانبه انجام می‌دهیم.

فرماندار ورزقان، نداشتن سند رسمی برای اراضی کشاورزی را یکی از موانع در برخورداری از امکانات ایجاد شده از سوی دولت برشمرد و افزود: هم‌اکنون کمیته ویژه رسیدگی به اراضی و املاک فاقد سند مالکیت در شهرستان، این امر را در دستور کار خود قرار داده و با رعایت ضوابط برای اراضی کشاورزی و املاک در روستاها و شهرهای شهرستان سند مالکیت صادر می‌شود.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.06)
1346.1
0.8
مثقال طلا (%0)
736700
سکه امامی (%0)
1829000
دلار (%0)
4200
یورو (%0)
6775
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.