ایران بروکر
خبر مهم : شروع افزایش ۲۰ درصدی یارانه از امروز

ارزش سهام عدالت امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

سهام عدالت

امروز سه‌شنبه (۱۰ خرداد ۱۴۰۱)، ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی با احتساب و اعمال تمام افزایش سرمایه‌های شرکت‌های بورسی در این سهام به ۱۱ میلیون و ۴۷۳ هزار و ۷۱۹ تومان رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، با افزایش شاخص کل بازار بورس، ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ به ۱۲ میلیون و ۱۱۵ هزار و ۲۵۰ تومان رسید.

بر اساس گزارش جماران، امروز سه شنبه (۱۰خرداد ۱۴۰۱)، ارزش سهام عدالت ۴۹۰ هزار تومانی با احتساب و اعمال تمام افزایش سرمایه‌های شرکت‌های بورسی در این سهام به ۱۱ میلیون و ۴۷۳ هزار و ۷۱۹ تومان رسید.

شاخص کل بازار بورس نیز با ۵۳۲۰ واحد افزایش در ارتفاع ۱٫۵۴۲٫۷۰۰ و شاخص هم‌وزن در ارتفاع ۴۲۸٫۳۱۲ واحدی قرار گرفته است.

ارزش معاملات امروز بازار بورس ۳۴۰۱ میلیارد تومان بود که در نهایت ارزش کل بازار بورس را در رقم ۶۱۲۳ هزار میلیارد تومان قرار داد.

بیشترین تاثیرگذاری شاخص بازار شپنا، فملی،شبندر، پارسان،شتران، نوری،شبریز بیشترین تاثیرگذاری بر شاخص بازار فرابورس فغدیر،آریا، کزغال، خدیزل، شگویا، غصینو،شبصیر بوده است. اغلب نمادهای موجود در پرتفوی سهام عدالت در معاملات امروز با افزایش قیمت مواجه شدند.

Screenshot 15

Screenshot 16

Screenshot 17

ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی در ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

پس از پایان معاملات امروز بازار بورس ایران (۱۰ خرداد ۱۴۰۱) ارزش این سهام ۵۳۲ هزارتومانی دارندگان این سهام به ۱۲ میلیون و۱۱۵ هزار و ۲۵۰ تومان رسید.

تعداد هرسهم برگه سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی خود را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

Screenshot 21

Screenshot 22

Screenshot 23

نظرات