اکسکوینو

اعتراض همتی و مهرعلیزاده با ۵ دقیقه وقت اضافه رئیسی

تجارت نیوز

عبدالناصر همتی و محسن مهرعلیزاده، دو نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری، پیش از آغاز دومین مناظره انتخاباتی به ۵ دقیقه وقت اضافی که به سیدابراهیم رئیسی داده شده است اعتراض کردند. رئیسی اما گفت که از این وقت استفاده نمی‌کند.

به گزارش تجارت‌نیوز، عبدالناصر همتی در بدو ورود به سازمان صداوسیما برای حضور در دومین مناظره در پاسخ به این پرسش که آیا در این مناظره اخلاق را رعایت می‌کنید، تصریح کرد: من بداخلاقی را در مناظره قبلی شروع نکردم، دیگر دوستان شروع کردند و من مجبور شدم به برخی از آنان پاسخ دهم. خیلی خوب است که به برنامه بپردازیم. اسم من را ۲۹ بار بردند و افترا زدند، عوضش به رقیب اصلی من جایزه دادند که پنج دقیقه بیاید و صحبت کند (ایسنا).

یه یکی از کاندیداها دوپینگ ۵ دقیقه‌ای ندهند

محسن مهرعلیزاده، دیگر کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری نیز ابراز امیدواری کرد که به یکی از رقبایش در این انتخابات دوپینگ ۵ دقیقه‌ای تعلق نگیرد.

وی پیش از آغاز دومین مناظره تلویزیونی کاندیداهای انتخابات تاکید کرد: روش من در مناظره امروز، روش مناظره قبل خواهد بود که با رعایت همه شئون موارد را بررسی و نسبت به روشن شدن اذهان مردم اقدام کنیم.

وی همچنین گفت: بر اساس شایعاتی که شنیدم قرار است یک دوپینگ ۵ دقیقه‌ای به کاندیدای خاص بدهند که امیدوارم چنین اتفاقی نیفتاده باشد (ایسنا).

رئیسی: از ۵ دقیقه وقت اضافه استفاده نمی‌کنم

در این میان سید ابراهیم در پاسخ به سوالی گفت: درمناظره قبلی پاسخ دادم که رقیب من فساد و ناکارآمدی است و اکنون نیز عرض می‌کنم که مقابله با بداخلاقی نیز رقیب من است.

وی افزود: در مناظره قبلی بد اخلاقی‌هایی شد و تهمت‌هایی به من زدند. عرض کردم که اگر مشکل مردم با این کارها رفع می شود، اشکال ندارد. اگر مشکلات مردم با بداخلاقی‌ها و اتهام‌زنی حل می‌شد که وضعیت کشور اینگونه نبود.

رئیسی گفت: از پنج دقیقه وقت اختصاص یافته برای پاسخ به تهمت‌ها استفاده نمی‌کنم (کانال تلگرامی ایرنا).

آخرین اخبار انتخابات را در صفحه اختصاصی انتخابات ۱۴۰۰ پیگیری کنید.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند