افتتاح دفتر بانکداری اختصاصی بانک سامان در تهران

افتتاح دفتر بانکداری اختصاصی بانک سامان در تهران

بانک سامان در بیستمین سالگرد خود به‌منظور ارائه خدمات متفاوت به مشتریان ویژه، دفتر بانکداری اختصاصی را راه‌اندازی کرد.

در مراسم آغاز به‌کار این دفتر که با حضور جمعی از مشتریان، اعضای هیات‌مدیره و مدیران ارشد بانک برگزار شد، سیداحمد طاهری بهبهانی، مدیرعامل بانک سامان در سخنانی گفت: رضایت و موفقیت مشتریان دستورکار اصلی بانک سامان است و تلاش می‌کنیم بهترین خدمات را به مشتریان ارائه کنیم.

به گزارش تجارت‌نیوز، طاهری بهبهانی تصریح کرد: در دو دهه گذشته نظام بانکی کشور فرازوفرودهایی داشته است. اما بانک سامان همواره تلاش کرده به‌عنوان یک بانک پیشرو در خدمت مشتریان باشد. مدیرعامل بانک سامان افزود: ارائه خدمات ارزی و بین‌المللی در تمام سال‌های گذشته حتی در دوره سخت تحریم‌ها به تمام مشتریان از جمله افتخارهای بانک سامان است.

همچنین غلامرضا خلیل ارجمندی، مدیرعامل گروه مالی سامان در این مراسم به تشکیل سوپرمارکت مالی سامان اشاره و تاکید کرد: بانک سامان با ایجاد زنجیره‌ای از خدمات بانکی، بیمه‌ای، پرداخت و شعب بانک در اروپا تمام خدمات موردنیاز را به مشتریان ارائه می‌کند.

مازیار فزونی، مدیر مشتریان ویژه و بانکداری اختصاصی بانک سامان نیز در مراسم آغاز به‌کار دفتر بانکداری اختصاصی بانک سامان گفت: این دفتر به‌منظور برنامه بهینه‌سازی شبکه شعب بانک و با هدف ارائه خدمات متمایز و ویژه به مشتریان خاص راه‌اندازی شده است.

 

منبع: روابط عمومی بانک سامان

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند