افزایش سهم بازار بانک ایران زمین با اجرای بانکداری دیجیتال

افزایش سهم بازار بانک ایران زمین با اجرای بانکداری دیجیتال
معاون عملیات بانکی بانک ایران زمین گفت: کارکنان باید خود را با استراتژی بانک که حول محور بانکداری دیجیتال است همگام کنند تا بانک به بهترین شکل پاسخگوی نیازهای مشتریان در عصر تکنولوژی باشد.

به گزارش تجارت‌نیوز، جلسه تکریم و معارفه مدیریت امور شعب استان‌های آذربایجان شرقی، غربی و اردبیل بانک ایران زمین با حضور معاون عملیات بانکی، مدیریت امور شعب استان‌ها، معاونین استان و تمام همکاران ستاد و صف در این استان‌ها برگزار شد.

براساس گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، هادی قدیمی معاون عملیات بانکی، بانک ایران زمین، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیرسابق امور شعب استان‌های آذربایجان شرقی، غربی و اردبیل این بانک و خیر مقدم به «رسول اسدی» مدیر جدید این استان‌ها، خواستار تلاش بیش از پیش همکاران در راستای تحقق اهداف بانک شد.

وی ضمن تاکید بر حمایت از رونق تولید، بر تلاش شعب برای جذب منابع ارزان تاکید کرد و گفت: از این طریق می‌توان با ارائه طرح‌های مختلف از طرح‌های رونق تولید و کارآفرینی حمایت کرد.

قدیمی گفت: صدور ضمانت‌نامه و گشایش اعتباری اسنادی باید در دستور کار شعب قرار گیرد زیرا این امر به طور حتم با تلاش و مساعی کارکنان در این زمینه محقق می‌شود.

وی در ادامه به اهمیت موضوع آموزش و ارتقاء کیفی آموزش تأکید فراوان کرد و افزود: کارکنان باید خود را با استراتژی بانک که حول محور بانکداری دیجیتال است همگام کنند تا بانک به بهترین شکل پاسخگوی نیازهای مشتریان در عصر تکنولوژی باشد.

در ادامه حسینی کناروئی به ارائه آمار کلی و جامع استان پرداخت و رتبه و جایگاه مدیریت را در بین سایر مناطق مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و نقاط ضعف و قوت استان را بررسی کردند.

در پایان این جلسه شهرود مدیرسابق استان در خصوص عملکرد ۳ ساله خود به ارائه گزارش و آمار پرداخت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند