معاون مهندسی شرکت زامیاد عنوان کرد:

افزایش سهم بازار زامياد با ورود نسل جدید خودروهای تجاری

تجارت نیوز

معاون مهندسی شرکت زامیاد از ورود نسل جدید وانت های “پادرا” و “ریچ” به بازار داخلی در آينده اک نزديک خبر داد و گفت: با توجه به سياست‌گذاری‌های كلان مديريت ارشد اين شركت مبنی بر حفظ و ارتقای کیفی محصولات فعلی و نيز ورود نسل جدید محصولات اظهار اميدواريم كسب سهم 50 درصدی بازار محصولات وانت كشور توسط زامياد محقق شود.

به گزارش سایپانیوز، حسین بنای شاهانی، توجه به رعایت الزامات استاندارد85 گانه خودرو در محصولات تولیدی را از اولویت های اصلی شرکت زامیاد خواند و یادآور شد: حمایت از حقوق مصرف کنندگان و پاسخگویی به سطح انتظارات و نیازهای جامعه و نيز گسترش سبد محصول باعث شد پروژه هایی از جمله توسعه پلتفرم و ارتقاء سطح آلايندگي موتور وانت هاي توليدي زامیاد در اولویت اقدامات این شرکت قرار گیرد.

وی افزود: طی چند سال اخیر شرکت زامیاد توانسته است با تغییرات گسترده در پلتفرم وانت نیسان با عرضه وانت های پادرا و همچنين وانت لوكس ریچ، علاوه بر حفظ سطح کمی تولیدات خود، خودروهایی را به بازار داخلی عرضه کند که همگام با سطح استانداردهای تعیین شده خودرو در کشور باشد.

معاون مهندسی شرکت زامیاد همچنين در خصوص نسل جدید وانت های تولیدی شرکت زامیاد گفت: با برنامه ریزی هدفمندی که در حوزه توسعه محصول سبک صورت پذیرفته است، به زودی نسل جدید وانت های” پادرا ” و ” ریچ” با کابین جدید روانه بازار داخلی خواهند شد.

وی همچنین با اشاره به جایگزینی “پادرا پلاس” به جای وانت نیسان زامياد بيان داشت: با توجه به اینکه وانت “پادرا پلاس” به عنوان محصول استراتژيك آتي اين شركت و جایگزین وانت نیسان معرفي شده است، داخلي سازي قطعات كابين راننده در دستور كار امور مهندسي قرار دارد.

شاهانی با برشمردن اقدامات انجام شده شركت زامياد در زمينه افزايش ساخت داخل قطعات خودروهاي توليدي خود تاكيد كرد: اين شرکت همزمان با توسعه سبد محصول، توجه ویژه ای نیز به افزایش ساخت داخل داشته است؛ به طوری که هم اکنون بیش از 90 درصد قطعات وانت نیسان بنزینی و دوگانه سوز در داخل كشور تولید می شود. همچنین با توجه به دانش فنی بالا و امکانات تولیدی مناسب، توانسته ايم در حوزه محصولات نیمه سنگین و سنگین، بيش از 30 درصد داخلی سازی داشته باشيم.

وی اضافه كرد: با اتكا بر توانمندی هاي موجود در شركت زامياد، هم اکنون مونتاژ شاسي وانت ريچ در حال انجام است و به زودي شاسی وانت پادرا نيز در داخل شركت مونتاژ خواهد شد كه در اين صورت خواهیم توانست علاوه بر استفاده از ظرفیت و توان فنی متخصصان داخل شركت، از توقفات توليد كاسته و سرعت مضاعفي به تحويل خودرو به مشتريان دهيم.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند