کد خبر: 190417

افزایش ۲۰ درصدی پروازهای خارجی از فرودگاه ارومیه

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان غربی از رشد ۶۵ درصدی مسافران پروازهای خارجی فرودگاه ارومیه طی ۹ ماهه نخست سال‌جاری خبر داد.

افتتاح فرودگاه جاسک
سرویس کسب‌وکار -

«کمال پرهیزکار» در جمع خبرنگاران از افزایش ۲۰ درصدی پروازهای خارجی در ۹ ماهه امسال خبر داد و گفت: شمار پروازهای خارجی ۹ ماهه امسال ۳۳۲ مورد بوده که که طی این پروازها ۴۵ هزار و ۱۸۹ نفر جابه‌جا شده‌اند و شاهد رشد ۶۵ درصدی در تعداد مسافران خارجی هستیم.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی تصریح کرد: در ۹ ماه امسال ۲۸۸۸ پرواز در این فرودگاه انجام شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۷٫۵درصد افزایش نشان می‌دهد.

پرهیزکار با بیان اینکه با این تعداد پرواز ۳۵۷ هزار و ۲۰۴ نفر جابجا شده‌اند، تصریح کرد: سال گذشته ۳۰۶ هزار و ۴۷ نفر در فرودگاه ارومیه جابه‌جا شدند که امسال در مقایسه با ۹ ماه سال گذشته ۱۴٫۳ درصد رشد مسافر را نشان می‌دهد.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.03)
1345.7
0.4
مثقال طلا (%0)
736700
سکه امامی (%0)
1829000
دلار (%0)
4200
یورو (%0)
6775
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.