افزایش ۲۰۰ تومانی نرخ ارز صرافی ملی در این هفته / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت

افزایش ۲۰۰ تومانی نرخ ارز صرافی ملی در این هفته / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت

سومین هفته ماه آبان قیمت ارز در صرافی ملی رشد ۲۰۰ تومانی را تجربه کرد و نرخ دلار در روز پنج‌شنبه با افزایش ۲۰۰ تومانی نسبت به پنج‌شنبه گذشته به ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت ارز که هفته گذشته روندی نسبتا نزولی داشت، در این هفته با افزایش روبرو بود و در ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان به کار خود پایان داد.

روز شنبه قیمت ارز نسبت به روز پنج‌شنبه ۱۰۰ تومان افزایش یافت و قیمت دلار به رقم ۱۱ هزار و ۲۵۰ تومان و قیمت یورو نیز به رقم ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان رسید.

روز یکشنبه با توجه به تعطیلی بازارهای جهانی، دراولین ساعات روز نرخ ارز تغییر نکرد اما در طول روز ۵۰ تومان افزایش یافت و قیمت دلار به رقم ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت یورو در رقم ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان رسید.

سومین روز هفته با آغاز به کار بازارهای جهانی نرخ خرید ارز در صرافی ملی ۵۰ تومان افزایش یافت اما قیمت دلار برای فروش در رقم ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت یورو برای در رقم ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان ثابت ماند.

روز سه‌شنبه همزمان با اعلام گام چهارم هسته‌ای روند قیمت‌ها تغییر نکرد و قیمت دلار در رقم ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت یورو برای در رقم ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان ماندگار شد.

روز چهارشنبه با توجه به تعطیلی رسمی، همچنان نرخ ارز ثابت ماند و قیمت دلار در رقم ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت یورو در رقم ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان تغییری نداشت.

روز پنجشنبه بهای ارز بار دیگر ۵۰ تومان افزایش یافت و قیمت دلار به رقم ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان و قیمت یورو در رقم ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان رسید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند