موضوعات داغ:

اقدام اتاق بازرگانی تهران برای مقابله با شیوع کرونا و حفظ سلامت مردم

اقدام اتاق بازرگانی تهران برای مقابله با شیوع کرونا و حفظ سلامت مردم

با تصمیم مشترک اتاق بازرگانی تهران و سازمان صنعت، معدن و تجارت، کارت‌های بازرگانی حقیقی و حقوقی که تاریخ انقضای آنها پنجم تا پایان ماه اسفند است، تا پایان فروردین 99 تمدید شد.

با تصمیم مشترک اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، برای جلوگیری از مراجعه فعالان اقتصادی در شرایطی که ریسک شیوع بیماری کرونا وجود دارد، کارت‌های بازرگانی حقیقی و حقوقی که تاریخ انقضای آنها پنجم تا پایان ماه اسفند است، تا پایان فروردین 99 تمدید شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، با توجه به اینکه بیماری مسری کرونا در حال شیوع در شهرها و استان‌های مختلف کشور به‌ویژه پایتخت است و به منظور کاستن از سفرهای غیرضروری شهروندان و فعالان اقتصادی، اتاق بازرگانی تهران و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در تصمیمی مشترک اعلام کردند که تمامی کارت‌های بازرگانی که تاریخ انقضای آنها در بازه زمانی 5 تا 29 اسفند ماه 98 قرار دارد، به طور خودکار و بدون نیاز به حضور فعالان اقتصادی، تا پایان فروردین ماه 99 تمدید اعتبار می‌شود.

اتاق بازرگانی تهران اعلام کرد این تصمیم را در راستاي همراهي با سياست‌هاي دولت در مبارزه با همه‌گيري ويروس كرونا و همچنين به منظور صيانت از سلامتي شهروندان اتخاذ کرده و دارندگان کارت‌های بازرگانی نیازی به مراجعه به اتاق برای تمدید اعتبار کارت خود ندارند. این تصمیم طی نامه‌ای به اتاق بازرگانی ایران نیز اعلام شد تا هماهنگی‌های فنی از سوی اتاق ایران نیز انجام شود.

هم‌چنین اتاق تهران در تصمیمی داخلی تعداد نیروهای حاضر در محل اتاق را به طور چشمگیری کاهش داد و امور جاری پارلمان بخش خصوصی در روزهای آینده، تا روشن شدن چشم‌انداز همه‌گیری این ویروس، از طریق دورکاری انجام می‌شود. بنا به این تصمیم، برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی، سمینارها و نشست‌ها تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است و آن‌دسته از اعضا یا فعالان اقتصادی که پیش‌تر در این رویدادها ثبت‌نام کرده بودند، قبل از حضور با استعلام از واحد مربوطه یا مراجعه به اخبار سایت اتاق تهران از زمان جدید برگزاری آن مطمئن شوند.

 

منبع: اتاق بازرگانی تهران 

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند