سالم بودن نوت۷ را از روی جعبه گوشی تشخیص دهید

پس از افتضاح انفجار گوشی های گلکسی نوت ۷ ، این کمپانی اخیراً یک صفحه وب راه اندازی کرده که به کاربران کمک می کند تا از امنیت دستگاه خود یا نیاز آن به تعویض باخبر شوند.روند مراجعه به این صفحه و بررسی امنیت بسیار ساده دنبال است. کاربران به این لینک مراجعه کرده و

پس از افتضاح انفجار گوشی های گلکسی نوت ۷ ، این کمپانی اخیراً یک صفحه وب راه اندازی کرده که به کاربران کمک می کند تا از امنیت دستگاه خود یا نیاز آن به تعویض باخبر شوند.
روند مراجعه به این صفحه و بررسی امنیت بسیار ساده دنبال است. کاربران به این لینک مراجعه کرده و سپس «شناسه بین المللی تجهیزات موبایل» (IMEI) دستگاه خود را وارد نمایند. بعد از این کار به کاربر گفته می شود که آیا موبایل نوت ۷ وی نیاز به تعویض دارد یا خیر.
خوشبختانه یافتن شماره IMEI نیز کار چندان دشواری نیست و به ۴ طریق مختلف می توان از این شناسه با خبر شد. این شناسه روی جعبه خرده فروشی دستگاه، پنل پشتی اسمارت فون و در بخش تنظیمات دستگاه قرار دارد و ضمناً با شماره گیری #۰۶#* هم می توان به آن دسترسی یافت.
به گزارش کلیک، علاوه بر تمام اینها، سامسونگ تغییری کوچک در جعبه واحدهای گلکسی نوت ۷ سالم نیز به وحود آورده و با دیدن نقطه ای سیاه و حرف S روی بارکد آنها، می توان از امنیت موبایل خریداری شده با خبر شد. اما در هر صورت بد نیست اگر کاربران برای اطمینان بیشتر شماره IMEI خود را نیز چک کنند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند