«ام وی ام 110» با ظاهری متفاوت به بازار می‌آید

«ام وی ام 110» با ظاهری متفاوت به بازار می‌آید

ام‌وی‌ام ۱۱۰ مجددا در سبد فروش محصولات این شرکت قرار خواهد گرفت و اینبار این خودرو کوچک ایمن با ترکیب رنگ دوگانه و اسپرت عرضه خواهد شد تا همچنان به‌عنوان یک خودرو کم‌مصرف شهری برای مصارف روزانه پیش‌روی خریداران این سگمنت باشد.

جذاب‌ترین نکته این محصول مدیران‌خودرو کاربرد ویژه آن در شهرهای بزرگ و پرترافیک است.

به گزارش تجارت‌نیوز، خودرویی با ابعاد جمع‌و‌جور که قابلیت تردد و پارک در کمترین فضاهای موجود شهر را دارد و همچنین با مصرف پایین سوخت از دغدغه‌های مهم این روزهای شهرنشینان کاسته است. طراحی مدرن این خودرو با ترکیب چراغ‌های بزرگ جلو خودرو چهره‌ای شاد را به این محصول القاکرده و هر بیننده‌ای را مجبور به تبسم خواهد کرد.

شاید ام‌وی‌ام 110 اس اسپورت از معدود خودروهایی باشد که با استفاده از تکنیک طراحی Happy Face به نوعی با طراحی‌های خشن و زمخت برندهای مختلف در سالهای اخیر مقابله کرده است.

اکبری با بیان اینکه این خودرو یکی از ایمن‌ترین خودروهای سگمنت خود بوده است، گفت: این خودرو می‌تواند بهترین گزینه انتخابی در دسته خودروهای کوچک شهری برای مشتریان باشد.

وی افزود: ضمن اینکه با ایجاد ظرفیت‌های جدید در خط تولید شرکت مدیران خودرو استانداردهای لازم برای این خودرو اعمال شده و درحال حاضر مجوزهای جدید از سوی ارگان‌های ناظر تایید شده است و سعی داریم با ایجاد تنوع رنگ برای این خودرو پرطرفدار جذابیت بیشتری ایجاد کنیم.

ام‌وی‌ام 110 اس اسپورت لاکچری یک خودرو سه سیلندر با حجم 998 سی‌سی و 68 اسب بخار و گشتاور 93 نیوتن متری است که از خروجی یک گیربکس 5 دنده‌دستی بهره می‌گیرد.

همچنین این خودرو با بهره‌گیری از استاندارد آلایندگی یورو 4 از بالاترین سطح استانداردهای موجود بهره می‌برد تا سهم بسزایی در حفظ محیط‌زیست داشته باشد.

پیش‌فروش این خودرو با زمان تحویل فروردین و اردیبهشت طی روزهای آتی در کلیه نمایندگی‌های مدیران خودرو در سراسر کشور آغاز خواهد شد.

 

منبع: پرشین‌خودرو

نظرات
اخبار مرتبط
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند