انتصاب سرپرست معاونت فرهنگی، دانشجویی پیام نور

دکتر زمانی رئیس دانشگاه پیام‌نور طی حکمی دکتر محمدهادی امین ناجی را به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی منصوب و از زحمات دکتر نجفی برزگر تقدیر کرد.
انتصاب سرپرست معاونت فرهنگی، دانشجویی پیام نور

مراسمی دکتر زمانی رئیس دانشگاه پیام‌نور، حکم انتصاب دکتر امین ناجی و لوح تقدیر از زحمات دکتر نجفی را به ایشان اعطا کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، در حکم دکتر امین ناجی آمده است: «استفاده از ظرفیت‌های موجود دانشگاه در راستای تقویت و تعالی فرهنگ و ارزش‌های اسلامی و ایرانی، جلب مشارکت اعضای محترم هیئت علمی، کارمندان و دانشجویان، بهره‌گیری از مساعدت‌های خیرین و ایجاد منابع مالی جدید برای خدمت‌رسانی به همکاران دانشگاه خصوصا دانشجویان، رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، رعایت دقیق قوانین و ضوابط مالی، حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌ها و راهکارهای موثر و مفید با هدف صرفه‌جویی در هزینه‌های غیرضروری، پرهیز از هرگونه تجمل گرائی، اتلاف بیت‌المال و بروکراسی اداری باید سرلوحه اقدامات آن معاونت محترم قرار گیرد.»

دکتر زمانی در جلسه تودیع و معارفه معاون سابق و سرپرست فعلی معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام‌نور ضمن تبریک سال جدید و اعیاد پیش رو گفت: دکتر نجفی برزگر سابقه ارزنده‌ای در دانشگاه پیامنور داشته و قطعا دانشگاه از وجود ارزشمند ایشان در سایر بخش‌های دانشگاه بهره خواهد برد.

رئیس دانشگاه پیام‌نور ضمن معرفی دکتر محمدهادی امین ناجی به عنوان معاون جدید فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی گفت: جابه‌جایی در مدیریت ها به هیچ عنوان جنبه منفی ندارد وامید که دکتر ناجی با شور و نشاط هر چه بیشتر در جهت تکمیل برنامه‌های منسجم موجود در معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی گام بردارد.

دکتر نجفی برزگر نیز در این مراسم گفت: دانشگاه پیام‌نور فصل جدیدی از فعالیت‌های خود را به شکلی بسیار ویژه و هدفمند آغاز کرده که فرصت بسیار مناسبی برای تعالی بیشتر دانشگاه در عرصه‌های ملی و بین‌المللی است.

وی با عنوان اینکه رشد و پیشرفت دانشگاه پیام‌نور مهم ترین هدف و وظیفه ماست، افزود: دانشگاه پیام‌نور با گستردگی در سراسر کشور ظرفیت دستیابی به قله‌های رفیع علم و فناوری را داراست که باید با همدلی و همراهی بیشتر بتوانیم منشا خدمات بزرگی در این دانشگاه باشیم.

دکتر محمدهادی امین ناجی نیز جایگاه معاونت فرهنگی را جایگاه رفیعی در دانشگاه دانست و گفت: امید که بتوانیم در این عرصه ضمن بهره‌مندی از تجربیات ارزنده همکاران این حوزه، با تلاش و نشاط بیشتر شاهد اعتلای دانشگاه باشیم .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر ناجی پیش از این سمت‌هایی نظیر؛ مدیرکل حوزه ریاست، رئیس مرکز آزمون، مدیرکل برنامه‌ریزی آموزشی و رئیس مرکز ملایر را نیز در دانشگاه پیام نور داشته است.

 

منبع:ایسنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام تجارت نیوز