انتصاب سرپرست معاونت فرهنگی، دانشجویی پیام نور

انتصاب سرپرست معاونت فرهنگی، دانشجویی پیام نور

دکتر زمانی رئیس دانشگاه پیام‌نور طی حکمی دکتر محمدهادی امین ناجی را به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی منصوب و از زحمات دکتر نجفی برزگر تقدیر کرد.

مراسمی دکتر زمانی رئیس دانشگاه پیام‌نور، حکم انتصاب دکتر امین ناجی و لوح تقدیر از زحمات دکتر نجفی را به ایشان اعطا کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، در حکم دکتر امین ناجی آمده است: «استفاده از ظرفیت‌های موجود دانشگاه در راستای تقویت و تعالی فرهنگ و ارزش‌های اسلامی و ایرانی، جلب مشارکت اعضای محترم هیئت علمی، کارمندان و دانشجویان، بهره‌گیری از مساعدت‌های خیرین و ایجاد منابع مالی جدید برای خدمت‌رسانی به همکاران دانشگاه خصوصا دانشجویان، رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، رعایت دقیق قوانین و ضوابط مالی، حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌ها و راهکارهای موثر و مفید با هدف صرفه‌جویی در هزینه‌های غیرضروری، پرهیز از هرگونه تجمل گرائی، اتلاف بیت‌المال و بروکراسی اداری باید سرلوحه اقدامات آن معاونت محترم قرار گیرد.»

دکتر زمانی در جلسه تودیع و معارفه معاون سابق و سرپرست فعلی معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام‌نور ضمن تبریک سال جدید و اعیاد پیش رو گفت: دکتر نجفی برزگر سابقه ارزنده‌ای در دانشگاه پیامنور داشته و قطعا دانشگاه از وجود ارزشمند ایشان در سایر بخش‌های دانشگاه بهره خواهد برد.

رئیس دانشگاه پیام‌نور ضمن معرفی دکتر محمدهادی امین ناجی به عنوان معاون جدید فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی گفت: جابه‌جایی در مدیریت ها به هیچ عنوان جنبه منفی ندارد وامید که دکتر ناجی با شور و نشاط هر چه بیشتر در جهت تکمیل برنامه‌های منسجم موجود در معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی گام بردارد.

دکتر نجفی برزگر نیز در این مراسم گفت: دانشگاه پیام‌نور فصل جدیدی از فعالیت‌های خود را به شکلی بسیار ویژه و هدفمند آغاز کرده که فرصت بسیار مناسبی برای تعالی بیشتر دانشگاه در عرصه‌های ملی و بین‌المللی است.

وی با عنوان اینکه رشد و پیشرفت دانشگاه پیام‌نور مهم ترین هدف و وظیفه ماست، افزود: دانشگاه پیام‌نور با گستردگی در سراسر کشور ظرفیت دستیابی به قله‌های رفیع علم و فناوری را داراست که باید با همدلی و همراهی بیشتر بتوانیم منشا خدمات بزرگی در این دانشگاه باشیم.

دکتر محمدهادی امین ناجی نیز جایگاه معاونت فرهنگی را جایگاه رفیعی در دانشگاه دانست و گفت: امید که بتوانیم در این عرصه ضمن بهره‌مندی از تجربیات ارزنده همکاران این حوزه، با تلاش و نشاط بیشتر شاهد اعتلای دانشگاه باشیم .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر ناجی پیش از این سمت‌هایی نظیر؛ مدیرکل حوزه ریاست، رئیس مرکز آزمون، مدیرکل برنامه‌ریزی آموزشی و رئیس مرکز ملایر را نیز در دانشگاه پیام نور داشته است.

 

منبع:ایسنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
اخبار مرتبط
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند