کنفرانس ملی آموزش مهارت‌زا و اشتغال‌آفرین با حمایت ایرانسل برگزار شد

تجارت نیوز

اولین کنفرانس ملی آموزش مهارت‌زا و اشتغال‌آفرین، با حمایت ایرانسل و با هدف حمایت از بخش آموزش و توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان، در روز جهانی آموزش برگزار شد. این کنفرانس امروز سه‌شنبه چهارم بهمن ۱۴۰۱ همزمان با روز جهانی آموزش، در مجموعه فرهنگی گردشگری عباس‌آباد با حضور مدیرعامل شرکت نوسازی اراضی عباس آباد، رئیس هیأت امنا،

اولین کنفرانس ملی آموزش مهارت‌زا و اشتغال‌آفرین، با حمایت ایرانسل و با هدف حمایت از بخش آموزش و توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان، در روز جهانی آموزش برگزار شد.
این کنفرانس امروز سه‌شنبه چهارم بهمن ۱۴۰۱ همزمان با روز جهانی آموزش، در مجموعه فرهنگی گردشگری عباس‌آباد با حضور مدیرعامل شرکت نوسازی اراضی عباس آباد، رئیس هیأت امنا، رئیس کل و دبیرکل باشگاه تعلیم و تربیت یونسکو، رئیس کمیته ارزیابی حافظه جهانی یونسکو و رئیس کمیته ملی موزه‌های ایران، مدیر گروه فرهنگ کمیسیون ملی یونسکو ایران، رئیس کل باشگاه پژوهشگران جوان و جمعی از فعالان حوزه‌های پژوهشی، فرهنگی و آموزشی برگزار شد.
ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، ضمن حمایت از این کنفرانس، با مشارکت در آن، به اهمیت آموزش آنلاین در نقشه‌راه آموزش کشور، تأکید و پلتفرم‌ جامع ارائه شده توسط ایرانسل، یعنی «آموزش آنلاین دانا» و سرویس‌های وابسته به آن، نظیر «پلتفرم داناپلاس» را برای هموارسازی این مسیر معرفی کرد.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند