ت
کد خبر: 127433

ایران خرید ۱۲ فروند هواپیمای سوپرجت سوخو را نهایی کرد

وزیر انرژی روسیه گفت: در حال حاضر ایران، قرارداد خرید ۱۲ فروند هواپیمای سوپرجت ۱۰۰ سوخو را محکم کرده است. به گزارش  پایگاه خبری اسپوتنیک، (الکساندر نواک) وزیر انرژی روسیه گفت: ایران و روسیه مذاکرات خود با یکدیگر را بر سر خرید یکصد فروند هواپیمای سوپرجت ۱۰۰ سوخو از یکسال و نیم گذشته شروع کرده

سرویس گزیده‌ها -

وزیر انرژی روسیه گفت: در حال حاضر ایران، قرارداد خرید ۱۲ فروند هواپیمای سوپرجت ۱۰۰ سوخو را محکم کرده است.
به گزارش  پایگاه خبری اسپوتنیک، (الکساندر نواک) وزیر انرژی روسیه گفت: ایران و روسیه مذاکرات خود با یکدیگر را بر سر خرید یکصد فروند هواپیمای سوپرجت ۱۰۰ سوخو از یکسال و نیم گذشته شروع کرده اند و در حال حاضر فقط بر سر خرید ۱۲ فروند آن به توافق محکمی رسیده اند.

وی تصریح کرد که طرف ایرانی توافق محکمی را برای خرید ۱۲ فروند هواپیمای سوپر جت ۱۰۰ تایید کرده و در کوتاه مدت فروش ۳۰ فروند هواپیما را در نظر می گیریم و این تازه شروع کار است و ایرانی ها علاقمند به خرید یکصد فروند هواپیما از این نوع هستند.

در همین حال حسین علایی مدیر شرکت هواپیمایی آسمان گفت: پروازهای آزمایشی سوخو ۱۰۰ در سال ۲۰۱۶ در تهران انجام گرفته است.

گزیده‌های وب

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0)
1288.0
0
مثقال طلا (%0)
550300
0
سکه امامی (%0)
1390300
0
دلار (%0)
4122
0
یورو (%0)
4920
0

در آکادمی تجارت بخوانید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.