کد خبر: 189324

اصفهانیان:

ایران صاحب بیشترین داور الیت فوتسال آسیا شد

رئیس کمیته داوران فدارسیون از موفقیت داوران فوتسال کشورمان در تست‌های آمادگی جسمانی AFC خبر داد.

فوتسال+تجارت نیوز
سرویس جامعه -

فریدون اصفهانیان در این‌باره، گفت‌: سمینار داوران الیت فوتسال آسیا از روز گذشته (چهارشنبه) در کوالالامپور مالزی آغاز شد که محمودرضا نصیرلو، وحید عرض پیما، علی حفیظی، ابراهیم مهرابی افشار، مریم پورجعفریان، گلاره ناظمی و زری فتحی به عنوان داوران فوتسال در این سمینار حضور دارند.

به گزارش تجارت‌نیوز، اصفهانیان در ادامه‌، بیان‌ کرد: صبح امروز (پنجشنبه ۲۱ دی‌ماه) در ادامه‌ برگزاری سمینار داوران الیت فوتسال آسیا در مالزی محمودرضا نصیرلو از استان مازندران، وحید عرض پیما از استان تهران، علی حفیظی از استان اصفهان، ابراهیم مهرابی افشار از استان تهران (در بخش آقایان) و مریم پورجعفریان از استان خراسان رضوی، گلاره ناظمی از استان تهران و زری فتحی از استان فارس (در بخش بانوان) توانستند آزمون‌های آمادگی جسمانی خود را با موفقیت پشت سر بگذارند.

اصفهانیان در پایان صحبت‌های خود، خاطر نشان کرد: برای اولین بار ایران در سال ۲۰۱۸ میلادی دارای هفت داور الیت آسیا است که بالاترین تعداد سهمیه در دنیا محسوب می‌شود.

همچنین زری فتحی در آزمون‌های آمادگی جسمانی از حد نصاب آقایان نیز بالاتر دوید که این باعث افتخار کشورمان شد.

این دوره از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۳ دی‌ماه سال جاری در شهر کوآلالامپور مالزی برگزار می‌شود.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0)
1335.5
مثقال طلا (%0.2)
739000
1500
سکه امامی (%0.11)
1833000
2000
دلار (%0)
4200
یورو (%0.88)
6800
60
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.