بازدهی صفر درصدی قیمت ارز / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت

بازدهی صفر درصدی قیمت ارز / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت
در دومین هفته ماه شهریور قیمت ارز در صرافی ملی روندی نوسانی داشت و قیمت دلار روز پنج‌شنبه بدون تغییر نسبت به هفته گذشته به 11 هزار و 400 تومان رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت ارز که اولین هفته شهریور ماه را با روندی نزولی و کاهش ۴۰۰ تومانی نرخ دلار گذرانده بود در هفته دوم این ماه نیز ماه شهریور را با روندی نزولی آغاز کرد تا در اولین هفته این ماه شاهد کاهش ۴۰۰ تومانی قیمت دلار نسبت به هفته گذشته باشیم.

روز شنبه نرخ دلار نسبت به روز پنج‌شنبه ۱۰۰ تومان کاهش یافت و قیمت دلار به رقم ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت یورو نیز به رقم ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان رسید.

در روز یکشنبه قیمت ارز در صرافی ملی با وجود تعطیلی بازارهای جهانی نسبت به روز شنبه ۱۵۰ تومان افزایش یافت و در پایان روز صرافی ملی رقم ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان برای دلار و ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان برای یورو را اعلام کرد.

سومین روز هفته نرخ ارز کاهش ۱۵۰ تومانی را تجربه کرد و بر این اساس قیمت دلار صرافی ملی به رقم ۱۱ هزار و ۲۵۰ تومان و قیمت یورو به ۱۲ هزار و ۴۵۰ تومان رسید.

روز سه‌شنبه روند قیمت‌ها معکوس شد و با افزایش ۱۵۰تومانی به نرخ‌های روز یکشنبه برگشتند به طوریکه هر دلار در صرافی ملی به ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت یورو به ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان رسید.

روز چهارشنبه قیمت دلار و یورو در صرافی ملی با کاهش ۵۰ تومانی به ترتیب ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان و ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان رسیدند.

پنجشنبه و آخرین روز کاری هفته نرخ ارز ۵۰ تومان افزایش یافت و هر دلار صرافی ملی ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان و هر یورو ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان به فروش رسید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند