اضافه خدمت کدام سربازان بخشوده می‌شود؟

اضافه خدمت کدام سربازان بخشوده می‌شود؟

اطلاعیه‌ای درباره بخشش اضافه خدمت سنواتی سربازان وظیفه منتشر شد. جزئیات این اطلاعیه چیست؟

به گزارش تجارت‌نیوز، جزئیات اطلاعیه‌ی بخشش اضافه خدمت سنواتی سربازان چیست؟

به نقل از اقتصادآنلاین، معاونت اجتماعی سازمان وظیفه عمومی در اطلاعیه‌ای درباره بخشش اضافه خدمت سنواتی سربازان وظیفه توضیحاتی ارائه کرد.

در این توضیحات آمده است:

بخشش اضافه خدمت سنواتی سربازان وظیفه که چندی پیش توسط رئیس سازمان وظیفه عمومی از جانب فرمانده محترم انتظامی کل کشور اعلام شده، فقط شامل بخشش اضافه خدمت سربازان انتظامی کل کشور تا پایه خدمتی ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ می‌شود.

سربازان وزارت دفاع، سپاه و ارتش جمهوری اسلامی مشمول این بخشش نمی‌شود.

در این اطلاعیه با تأکید بر این مطلب که ابلاغیه بخشش اضافه خدمت فقط شامل سربازان فرماندهی انتظامی است، آمده است: اضافه خدمت سنواتی (پشت دفترچه‌ای) تمام سربازان فرمانده انتظامی تا پایه خدمتی ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ متأهلین به طور کامل و سربازان مجرد به مدت دو ماه بخشیده شد.

به آن دسته از سربازان وظیفه که غیبت سنواتی ندارند، یک ماه مرخصی تشویقی با درنظر گرفتن مأموریت‌های سازمانی و به شرط رضایت فرماندهان محترم یگان‌ها از عملکرد خدمتی کارکنان وظیفه فرماندهی کل انتظامی اعطاء می‌شود.

لازم به ذکر است: مشمولان و خانواده‌های آن‌ها برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن‌گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ یا کانال سازمان در پیام‌رسان سروش به نشانی [email protected] از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند