فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۶۳۵۵۵۷

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

۳ خبر خوب برای شیبا / نهنگ‌ها دوباره شیبا خریدند

۳ خبر خوب برای شیبا / نهنگ‌ها دوباره شیبا خریدند

براساس گزارش شرکت‌های تحلیل داده نهنگ‌های ارز دیجیتال در کف قیمتی شیبا خریدند.

به گزارش تجارت‌نیوز ، دارندگان ارز دیجیتال شیبا در اواخر سال ۲۰۲۱ به رقم یک میلیون نفر رسیدند و تعداد دارندگان این ارز در چند ماه ابتدایی سال ۲۰۲۲ حدود ۲۰۰ هزار نفر افزایش یافته اس.

براساس داده‌های WhaleStsts تعداد کل دارندگان شیبا در حال حاضر یک میلیون و ۱۹۸ هزار و ۴۳ نفر است. شاید تعداد دارندگان شیبا تاثیر چندانی بر قیمت این ارز دیجیتال نداشته باشد اما این نشان دهنده افزایش محبوبیت این ارز است.

براساس تجزیه و تحلیل Whalestats از ۱۰۰ نهنگ بزرگ شیبا، میانگین موجودی آن‌ها در کف قیمتی این ارز دیجیتال بیش از ۵۰ درصد افزایش یافت. سرمایه‌گذاران بزرگ از دوره‌های ریزش قیمت برای جمع‌آوری مقدار بیشتری از شیبا استفاده می‌کنند.

«اکنون شیبا بین ۱۰ توکن برتر از لحاظ خرید توسط نهنگ‌های اتریوم است.»

یک رستوران به نام Welly's قصد دارد ارز دیجیتال شیبا را به عنوان راهی برای پرداخت در نظر بگیرد. دارندگان شیبا از این رستوران درخواست کردند تا ارز دیجیتال شیبا را بپذیرد و این رستوران در حال بررسی زیرساخت‌های موجود است.

شیبا اینو در سال ۲۰۲۱ یکی از برترین توکن‌های بازار رمزارزها از لحاظ میزان رشد و جذب کاربران جدید بود.

پلتفرم ارز دیجیتال Wirex در حساب کاربری تو در توئیتر اعلام کرد که از شیبا پشتیبانی می‌کند. این پلتفرم بیش از ۴/۵ میلیون کاربر دارد و پشتیبانی از شیبا می‌تواند خبر خوبی برای شیبا اینو باشد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.