خبر فوری:

خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۶۴۶۹۹۷

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

۴ ارز دیجیتال با پتانسیل رشد بالا

۴ ارز دیجیتال با پتانسیل رشد بالا

یک تحلیلگر معروف در آخرین توئیت خود پروژه‌هایی که پتانسیل رشد خوبی دارند را به دنبال‌کنندگان خود معرفی کرده است.

به گزارش تجارت‌نیوز ، مایکل ون‌دو‌پوپ تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال در مصاحبه جدید خود چند ارز دیجیتال را که پتانسیل رشد خوبی دارند معرفی کرد.

اولین ارزی که این تحلیلگر معرفی کرد LINK بود. او عقیده دارد ارز دیجیتال LINK که متعلق به شبکه اوراکل است پتانسیل رشد بالایی دارد و این شبکه به‌زودی با استقبال زیادی روبه‌رو می‌شود. ون‌دوپوپ معتقد است چرخه ارزهای دیجیتال به این شبکه نیاز دارد. در زمان نوشتن این مقاله ارز دیجیتال LINK حدود ۱۴/۲۲ دلار قیمت دارد و در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۶ درصد رشد کرده است.

ارز دیجیتال بعدی که این تحلیلگر معرفی کرد یک پروتکل وب۳ است. ANKR ارز دیجیتال بومی یک پروتکل وب۳ است که به گفته این تحلیلگر پتانسیل رشد خوبی دارد. ون‌دوپوپ عقیده دارد اگر این ارز دیجیتال محدوده ۰/۱۰ را بشکند وقت میهمانی است. در زمان نوشتن این گزارش ANKR حدود ۰/۰۷ دلار قیمت دارد.

توکن بعدی که این تحلیلگر معرفی کرد RSR بود. RSR یک پروژه ضد تورم است که سبدی از دارایی‌های دیجیتال دارد. این توکن چند ماهی می‌شود که روندی نزولی دارد و ون‌دوپوپ عقیده دارد کم‌کم وقت رشد این توکن رسیده است. این توکن در حال حاضر ۰/۰۱۳ دلار قیمت دارد و در ۲۴ ساعت گذشته بیش از هشت درصد رشد کرده است.

آخرین ارز دیجیتالی که این تحلیلگر معرفی می‌کند ارز دیجیتال اوالانچ است. او معتقد است پذیرش زیاد این ارز دیجیتال به معنای رشد زیاد این ارز در طولانی مدت است. این کارشناس عقیده دارد اوالانچ پتانسیل ۱۰ برابر شدن دارد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صقحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.