فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۶۶۰۱۰۵

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

خبر جدید از لونا / تاریخ عرضه توکن جدید مشخص شد

خبر جدید از لونا / تاریخ عرضه توکن جدید مشخص شد

حساب توئیتر Terra پس از رای‌گیری از جامعه خود با ۱۶۲۳ رای لایحه‌ای در رابطه با راه‌اندازی یک بلاکچین جدید به نام Terra 2.0 را منتشر کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز ، توئیتر Terra اعلام کرد که ارز دیجیتال جدید این اکوسیستم که قرار است جای لونا را بگیرد تا تاریخ ۲۸ می شروع به کار می‌کند.

«نسخه دیگری از لونا در راه است. با حمایت گسترده اکوسیستم و با رای ۱۶۲۳ نفر که خواستا پیدایش یک بلاکچین جدید و حفظ جامعه بودند Terra 2 به زودی منتشر می‌شود.»

حساب کاربری Terra در ۱۴ رشته توئیت برنامه‌هایی برای جلوگیری از سقوط ارز دیجیتال جدید منتشر کرد. این پلتفرم اطمینان داد که ریسک سقوط این ارز دیجیتال بسیار پایین است. توئیت دوم انتشار ارز جدید را فرصتی برای برخواستن از خاکستر دانست. در ادامه در یکی از توئیت‌ها آمد که توکن‌های قدیمی لونا به ارز جدیدی به نام Lunc تبدیل می‌شوند.

زمان انتشار رمزارز جایگزین لونا

این توئیت‌ها دیروز منتشر شد و زمان انتشار ارز دیجیتال جدید را اعلام کرد: «جامعه به صورت شبانه‌روزی در حال کار بر روی پروژه جدید است. ما انتظار داریم که ارز جدید در تاریخ ۲۸ می و در حدود ساعت ۶ صبح منتشر و فعال شود.»

همچنین در توئیت اکانت Terra این موضوع عنوان شد که ارز جایگزین لونا در بسیاری از صرافی‌های محبوب لیست می‌شود. «به لطف شرکای صرافی ما که از نزدیک با ما همکاری می‌کنند سکه جدید در اکثر صرافی‌های محبوب لیست می‌شود. به زودی لیست صرافی‌هایی که سکه را پذیرش می‌کنند را منتشر می‌کنیم. پس با ما همراه باشید.»

اوایل هفته بود که بزرگ‌ترین صرافی جهان که همان صرافی بایننس است اعلام کرد که از توکن جدید پشتیبانی می‌کند. این موضوع هم می‌تواند خبر خوبی برای این ارز دیجیتال جایگزین لونا باشد.

راه‌اندازی Terra 2.0 در حالی است که مقامات کره‌ای در حال تحقیق در رابطه با ادعای کلاهبرداری دو کوون هستند. بسیاری از سرمایه‌گذاران بزرگ از دانیل شین و دو کوون که هر از بنیانگذاران Terra هستند شکایت کردند.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.