خبر فوری:

خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۸۶۷۳۷۴

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

واکنش چانگ پنگ ژائو به استعفای مدیرعامل بایننس آمریکا

واکنش چانگ پنگ ژائو به استعفای مدیرعامل بایننس آمریکا

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس در بیانیه‌ی پانزدهم سپتامبر، همه کاربران را به‌دوری از وضعیت ترس، نااطمینانی و شک (FUD) درباره استعفای مدیران شعبه آمریکایی بایننس، دعوت کرد. 

به گزارش تجارت‌نیوز ، به‌دنبال اخراج تعداد زیادی از کارکنان شعبه آمریکایی بایننس و استعفای چندین مدیر ارشد از این شعبه، مدیرعامل صرافی بایننس درباره وضعیت این شعبه توضیح داد. شعبه آمریکایی بایننس در دو ماه اخیر با جدال‌های حقوقی متعددی از طرف نهادهای دولتی ایالات متحده آمریکا مواجه شده است.

مشکلات اخیر شعبه آمریکایی بایننس

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس به‌تازگی به اخبار منتشر شده درباره برخی از مدیران ارشد شعبه آمریکایی صرافی بایننس واکنش نشان داده است. در تابستان سال جاری و به‌دنبال افزایش سختگیری‌های نظارتی نهادهای مالی آمریکایی مانند کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کمیسیون معاملاتی معاملات آتی کالای ایالات متحده درباره فعالیت شعبه آمریکایی این صرافی، چندین مدیر ارشد این شعبه تصمیم به ترک این صرافی ارز دیجیتال گرفتند. دلیل شکایت این نهادهای دولتی از شعبه آمریکایی این صرافی، عدم تبعیت از قوانین این کشور، فروش اوراق ثبت نشده و استفاده غیرقانونی از سرمایه کاربران بوده است.

هان نگ، وکیل سرپرست این صرافی، پاتریک هیلمن، مدیر ارشد استراتژی و استیون کریستی، نایب رئیس بخش انطباق با مقررات، تعدادی از این مدیران بودند که استعفای خود را به این صرافی تحویل داده‌اند. همچنین، 1000 کارمند از این شعبه در طی دو ماه گذشته، اخراج شده‌اند. این تعداد حدود ۱ / ۸ مجموع کارکنان صرافی بایننس را شامل می‌شود .

واکنش مدیرعامل بایننس به استعفای مدیرعامل شعبه آمریکایی

چانگ پنگ ژائو معروف به CZ به استعفای مدیرعامل شعبه آمریکایی بایننس، برایان شرودر و شایعات مرتبط با آن، واکنش نشان داده است. ژائو به این مسئله تاکید کرد که شرودر قصد استراحت طولانی پس از کار کردن، پس از موفقیت‌های متعدد در شعبه آمریکایی این صرافی را دارد. وی اشاره کرد که خروج شرودر مسالمت‌آمیز بوده است و در طول دو سال مدیریت، شعبه آمریکایی بایننس به اهداف زیادی دست پیدا کرده است.

همچنین، ژائو به همه کاربران توصیه کرد که از ترس، شک و نااطمینانی‌های ایجاد شده درباره آینده این صرافی پرهیز کنند و توجهی به شایعات نداشته باشند. چانگ پنگ ژائو با تمجید از برایان شرودر توضیح داد که با مدیریت وی، شعبه آمریکایی موفق به توسعه ارائه محصولات و خدمات شده است و توانسته سهم بازاری خود را افزایش دهد.

بایننس

برایان شرودر، مدیرعامل سابق شعبه آمریکایی بایننس

ادامه مسیر بایننس آمریکا

بایننس آمریکا در سیزدهم سپتامبر اعلام کرد که تعداد کارمندان خود را به 1/3 کاهش خواهد داد و نرمن رید به‌عنوان مدیرعامل جدید این شعبه، آغاز به‌کار خواهد کرد. مدیرعامل بایننس در بیانیه جدید خود اعلام کرد که بازار ارزهای دیجیتال در دو سال اخیر، دچار تحولات بزرگی شده است و وی باور دارد که مدیرعامل جدید این شعبه، فردی مناسب برای رهبری این شعبه خواهد بود.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.